Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
02/10/2023 - 09:30

Złote gody par małżeńskich w Nowym Sączu. Miłość, wierność to recepta na udane pożycie [ZDJĘCIA]

Miłość, wierność, wzajemne zrozumienie i wsparcie to gwarantowana i niezawodna recepta na to, by można z ukochaną osobą świętować tak wspaniały jubileusz. Osiem par małżeńskich z Nowego Sącza obchodziło złote gody.

Uroczystość odbyła się w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza. Oprócz dostojnych jubilatów zgromadziły się w niej również ich rodziny.

Czytaj także: Odkryty basen nad Łubinką już zamknięty. Został pobity ubiegłoroczny rekord frekwencji!

Dostojne pary małżeńskie stanęły na ślubnym kobiercu pół wieku temu. Przez ten czas pracowały dla Nowego Sącza, dla kraju. Wychowały dzieci, doczekały się wnucząt.

Te pięćdziesiąt lat, które już za nimi nie zawsze były wyłożone różami. W życiu każdej z tych par był czas, wypełniony radościami, miłymi, radosnymi chwilami, ale też był czas, z różnych względów trudny, zdominowany przez problemy.

Czytaj także: Najnowszy kwartalnik „Sądeczanin Historia” poświęcony cmentarzom. Przyjdź na spotkanie autorskie!

Dostojnych jubilatów w sądeckim ratuszu powitali: Ludomir Handzel, prezydent Nowego Sącza oraz Monika Lichoń, kierownik USC w Nowym Sączu. Z ich strony popłynęły do jubilatów życzenia.

- Szanowni Państwo, bardzo się cieszę, że tutaj w sądeckim ratuszu możemy się spotkać i dosłownie za chwilę będę mógł Państwa uhonorować specjalnymi odznaczeniami. Jest to taki moment, kiedy na pewno patrzymy wstecz. Pięćdziesiąt lat to bardzo długi okres czasu, kiedy razem, idąc przez życie osiągaliście cele, które sobie wyznaczyliście. Patrzyliście, jak zmienia się otoczenie wokół was, jak zmieniają się wasze rodziny, jak rosną wasze dzieci, jak zmienia się Polska, jak zmienia się Nowy Sącz. Zwykle pamiętamy te najpiękniejsze chwile. Tak powinno być. Życzę, aby tych chwil w Państwa życiu było jak najwięcej.

Jubileusz 50 - lecia świętowali:

  • Anna i Marian Gargulowie
  • Eliza i Józef Hamigowie
  • Zofia i Edward Kocjanowie
  • Janina i Kazimierz Kuligowie
  • Anna i Franciszek Niemcowie
  • Grażyna Ściuk - Waluga i Jan Waluga
  • Zofia i Andrzej Zyzakowie
  • Bogumiła i Janusz Machnikowie

([email protected], fot. print screen fb/Prezydent Ludomir Handzel, UM w Nowym Sączu), © materiał Chroniony prawem autorskim.

Złote gody par małżeńskich w Nowym Sączu. Miłość, wierność to recepta na udane pożycie [ZDJĘCIA]
Miłość, wierność, wzajemne zrozumienie i wsparcie to gwarantowana i niezawodna recepta na to, by można z ukochaną osobą świętować tak wspaniały jubileusz. Osiem par małżeńskich z Nowego Sącza obchodziło złote gody.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu