Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 12 grudnia. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
04/03/2019 - 16:40

Zmiany w sądeckiej policji. Funkcjonariusze pożegnali I zastępcę komendanta

Mł. insp. Jerzy Polczyk, który dotychczas pełnił funkcję I zastępcy komendanta, pożegnał się z sądecką policją. Od 2 marca pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. Funkcjonariusze podziękowali mu za służbę w tutejszej jednostce. Kto go zastąpił?


Podczas uroczystego spotkania komendant miejski sądeckiej policji insp. Jarosław Tokarczyk podziękował swojemu I Zastępcy Jerzemu Polczykowi za oddaną służbę na Sądecczyźnie i wręczył mu pamiątkową statuetkę.

- Serdecznie Ci gratulujemy oraz pragniemy podziękować za dotychczasową owocną współpracę. Jednocześnie życzymy, abyś jak najszybciej objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. Życzymy również dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz realizacji kolejnych planów i zamierzeń – mówił insp. Jarosław Tokarczyk.

Odchodzący komendant nie krył wzruszenia. Gorąco dziękował za lata spędzone w sądeckiej komendzie.

- Byłem obcy, a przyjęliście mnie jak swojego. Za to serdecznie Wam dziękuję. To był wspaniały czas, którego z pewnością nie zapomnę – zapewniał zebranych komendant Polczyk.

Mł. insp. Jerzy Polczyk przez większość swojej kariery zawodowej był związany z tarnowską policją. W Nowym Sączu spędził ponad dwa i pół roku. 10 lipca 2016 roku został mianowany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu, a od 11 czerwca 2018 roku pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta. 

Decyzją szefa małopolskich policjantów obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu zostały powierzone nadkom. Tomaszowi Florkowi, który do tej pory pełnił funkcję zastępcy komendanta. Z kolei obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu będzie pełnił podinsp. Adam Bukański.

RG [email protected], Fot. KMP Nowy Sącz

Wielkie zmiany w sądeckiej policji. Policjanci pożegnali I Zastępcę Komendanta
Mł. insp. Jerzy Polczyk, który dotychczas pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta, pożegnał się z sądecką policją. Od 2 marca pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. Funkcjonariusze podziękowali mu za służbę w tutejszej jednostce. Kto go zastąpił?
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu