Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
05/06/2024 - 15:20

Żmije na ścieżce pieszo-rowerowej, z której korzysta mnóstwo osób. UWAŻAJCIE

Ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż rzeki Kamienica w Nowym Sączu cieszy się od momentu jej powstania ogromną popularnością. Korzysta z niej mnóstwo mieszkańców zarówno tych spacerujących, biegających, jeżdżących na rolkach oraz rowerzystów. Sporo osób zatrzymuje się przy siłowni pod chmurką, by poćwiczyć. Nasz stały czytelnik – pan Norbert przesłał do redakcji „Sądeczanina” takie zdjęcie z ostrzeżeniem – UWAŻAJCIE!

Przypomnijmy, że to miejsce do ćwiczeń pod chmurką powstało dzięki projektowi „Przystanek Kultura”, w który zaangażowana była Fundacja Sądecka.

Czytaj także: Teren przy Rynku Maślanym przekazany miastu Nowy Sącz. "Zielone światło" dla rewitalizacji tego miejsca [WIDEO]

- Za mostem 700 - lecia jadąc ścieżką rowerową, mijamy po drodze miejsce do ćwiczeń. Korzysta z niego sporo osób w rożnym wieku. Dziś przejeżdżając tamtędy, przy siłowni pod chmurką, natknąłem się na taki widok. Widziałem dziesiątki żmij, ale tak dużej jak właśnie tam, przy tym obiekcie jeszcze nigdy. I nigdy w tych okolicach. Więc uważajcie ćwicząc tam! - przestrzega nasz stały czytelnik - pan Norbert.

Czytaj także: Środowisko medyczne regionu w żałobie. Zmarł wspaniały lekarz, oddany bez reszty pacjentom

([email protected], fot. czytelnik – pan Norbert – dziękujemy), © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu