Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
06/05/2020 - 13:35

Znów mamy ponad milion użytkowników. Sądeczanin.info najchętniej wybierany!

Kwiecień znów był dla nas bardzo dobrym miesiącem. Po wiadomości w Sądeczanin.info znów sięgnęło ponad milion użytkowników internetu, którzy wygenerowali ponad 9 milionów odsłon. Bardzo nas to cieszy, dziękujemy za Państwa zaufanie.

Jesteśmy już nie tylko na Sądecczyźnie, docieramy do coraz większej liczby mieszkańców Małopolski i całego kraju, jak i Sądeczan rozsianych po całym świecie. Wiadomości z Sądeczanin.info - jak jednoznacznie wskazują najbardziej wiarygodne dane Google Analytics - wybrało w kwietniu ponad 1,1 miliona użytkowników internetu. Dziękujemy, nadal będziemy się starali szybko dostarczać Państwu najbardziej istotne informacje.

Kim są nasi Czytelnicy? Oto w jakim są wieku (grupy wiekowe od 18 roku życia):

Częściej czytają nas - jak się okazuje, w kwietniu, w 64 procentach - kobiety.  Wśród czytelników w kwietniu było 36 procent mężczyzn.

A oto rozkład geograficzny. W kwietniu najchętniej - jak zawsze - wybierali nas Czytelnicy w Małopolsce. Gdzie jeszcze? Widać to doskonale na mapie zainteresowania informacjami z Sądeczanin.info:Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)