Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
18/09/2020 - 14:15

Znów zamkną część obwodnicy zachodniej Nowego Sącza

Drogowcy kontynuują remont administrowanej przez Powiatowy Zarząd Dróg obwodnicy zachodniej Nowego Sącza. Już od jutra, czyli od 19 września kierowców czekają tym samym kolejne utrudnienia w ruchu i objazdy.

Znów zamkną część obwodnicy zachodniej Nowego Sącza

Od 8 września do dziś włącznie front robót remontowych obejmował odcinek od skrzyżowania z drogą powiatową Chełmiec Naszacowice (rondo w Podrzeczu) do skrzyżowania z drogą wojewódzką 969 (rondo w Brzeznej).

Zobacz też: Objazdy zamkniętego mostu są zupełnie do niczego? Pretensje to do MZD

Dziś już wiadomo, że prace na tym fragmencie się przedłużą o kolejne kilka dni, czyli na okres od 19 do 23 września. Znów droga w tym miejscu będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Kierowcy nadal będą musieli korzystać z objazdu wytyczonego drogą powiatową Chełmiec - Naszacowice oraz drogą gminną: łącznik rondo Brzezna-Brzezna.

Kolejna droga powiatowa, na której obowiązują - i będą obowiązywały do 18 grudnia objazdy - to na drodze powiatowej Wielogłowy - Ubiad, gdzie drogowcy budują nowy most na potoku Ubiadek. Objazd został wyznaczony drogą krajową nr 75 i drogą powiatową Nowy Sącz - Wojnarowa - Wilczyska oraz drogami gminnymi. (e.stachura@sadeczanin.info fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu