Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
12/06/2018 - 12:20

Zobacz gdzie w regionie są strzeżone kąpieliska. Lista nie jest wcale krótka

Przedstawiamy Wam kilka otwartych kąpielisk w regionie. Sądeczanie muszą pogodzić się z faktem, że w tym roku nie będzie ani basenu nad Łubinką, ani plaży nad Kamienicą. Gdzie zatem można wypocząć i wykapać się w bezpieczny sposób?

Zacznijmy od Starego Sącza. Zespół Rekreacyjny Park Wodny „STAWY” - teren otwarty jest już od 1 maja, ale strzeżone kąpielisko  funkcjonuje dopiero od 10 czerwca a koniec tegorocznego sezonu wyznaczono na 2 września. Ratownicy pełnią dyżury od godziny 10. do 20.

Wstęp jest płatny tylko gotówką, na miejscu działa też wypożyczalnia sprzętu wodnego.  Dojechać tam można autobusami MPK m.in. na przykład autobusem nr 24. Obok stawów jest też pojemny parking dla pojazdów osobowych.

Zobacz też: Czy to się może stać? Zbudują nad Kamienicą kąpielisko jak marzenie [ZDJĘCIA]

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie w Muszynie w tym sezonie otwarte będzie dopiero od 23 czerwca. Są tu: basen rekreacyjny z dwoma torami o dł. 25 metrów i specjalne baseny dla dzieci o powierzchni 113 metrów kwadratowych i głębokości od 10 do 35 cm, restauracja, bar, sala zabaw dla najmłodszych. Wstęp jest płatny gotówką a dojechać tam można przede wszystkim samochodem. Wszystkie informacje na temat transportu autobusowego znaleźć można na stronie Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna http://www.rozklady.muszyna.pl/

Baseny na Radwanowie w Piwnicznej-Zdrój otwarte są od 9 czerwca. Obok basenów zewnętrznych w tym roku oddana jest również do użytku niecka wewnętrzna. Ważne – płatność tylko gotówką. Basen otwarty jest cały tydzień w godzinach od 10. do 22.Dziękujemy za przesłanie błędu