Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 lipca. Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
02/12/2017 - 07:15

Zrobili w Nowym Sączu nowe przejście dla pieszych… prosto w błoto

Przy Alejach Piłsudskiego na sądeckiej obwodnicy jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne budynki i powstają kolejne przejścia dla pieszych. Niektóre, jak dowodzą internauci, są kompletną fuszerką.

Czy do nowej galerii meblowej przy Alejach Piłsudskiego będą walić tłumy to się jeszcze okaże, ale miejscy drogowcy już zadbali o bezpieczeństwo tych, którzy przymierzają się do zakupów i w pobliżu sklepu wymalowali przejście dla pieszych. Niektórzy internauci nie zostawiają na nim suchej nitki.

Czytaj tez W te miejsca Nowego Sącza jeszcze nikt nie dotarł. Orange buduje sieć ultra szybkiego internetu 

- Kto odbierał te przejścia dla pieszych. Kpina z ludzi! To przejście prosto w błoto i na trawnik. Szczyt głupoty! ,Gdzie jest dyrekcja Miejskiego Zarządu Dróg - grzmi na Facebooku mieszkaniec Nowego Sącza, który wrzucił do sieci zdjęcie świeżo namalowanych pasów.  

- Przejście jest dobre, tyle, że należy przechodzić w gumowcach. Nie dali instrukcji. Cieszmy się, że nie jest wzdłuż, tylko jakoś w poprzek - kpi kolejny internauta.

Czytaj też Czy już zabierają się za wyburzanie mostu heleńskiego? 

Czy to rzeczywiście przejście dla pieszych  zrobione bez głowy? Niektórzy miejskich drogowców biorą w obronę.

- Może mają w planach to ogarnąć, a wszystkiego na raz nie zdążą zrobić - zaważa w komentarzu pod zdjęciami ktoś inny.

 - Wystarczy pomyśleć że nie wszystko od razu się robi, robili pasy na ulicy to od razu namalowali zebrę kolejną czynnością jaką zrobią będą pewnie chodniki dla pieszych...myślenie nie boli, serio. Brak trawnika "błota " kształt sugeruje bieg chodników. Również wydaje mi się, że krytyka jest nieco przedwczesna- pisze kolejny internauta.

Może  dajmy zatem szansę drogowcom.

Jmik fot. FecebookDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021