Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
Rok samorządu. Wacław Ligęza weteranem samorządowym
Wacław Ligęza to jeden z najbardziej doświadczonych samorządowców. Funkcję burmistrza Bobowej pełni już po raz piąty, na rzecz mieszkańców pracuje już ponad siedemnaście lat. Czy doświadczenie idzie w parze z realizacją obietnic wyborczych i interesów wyborców? Burmistrz Bobowej opowiedział nam o swojej kolejnej kadencji.
16/11/2019
Pierwsze sweet focie sądeckich posłów debiutantów z Sejmu
Trochę zagubieni, trochę onieśmieleni, wreszcie pojawili się w Sejmie. Nowi posłowie oficjalnie i uroczyście odebrali od przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej zaświadczenia o wyborze. Wśród nich dwójka sądeckich debiutantów, Patryk Wicher z PiS i Urszula Nowogórska z PSL. Oboje zaraz po uroczystości wrzucili do sieci swoje zdjęcia. Oboje z promiennymi uśmiechami.
25/10/2019
Superminister  Naimski przegrał w Warszawie, bo nie startował w Nowym Sączu?
Przez miejscowych polityków nazywany był spadochroniarzem, bo choć na stałe mieszkał w Warszawie przez dwie kadencje był sądeckim posłem Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem startował w stolicy i przegrał. Piotr Naimski nie będzie już zasiadał w Sejmie. Czy zrywa też związki z Nowym Sączem?
24/10/2019
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-wybory