Krynica-Zdrój: Kto powalczy o miejsce w Radzie Miejskiej?
O urząd burmistrza Krynicy-Zdroju ubiegają się trzej kandydaci: Piotr Ryba, Zbigniew Wojewoda oraz obecny burmistrz Dariusz Reśko.
Okręg 1: Miasto Krynica – Zdrój: ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 159 do końca nieparzyste i od nr 144 do końca parzyste, Nadbrzeżna, Wiejska, Zawodzie
KWW IWONY GRZEBYK-DULAK - Iwona Marzena Grzebyk-Dulak
KWW PIOTRA RYBY - Paweł Rafał Marcisz
Okręg 2: Miasto Krynica – Zdrój: ul. Graniczna, Halna, Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 71 do nr 157 nieparzyste i od nr 92 do nr 142 parzyste, Krótka, Mikołaja Reja, św. Włodzimierza
KWW PIOTRA RYBY - Anna Teresa Żychowska
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Maria Krystyna Krzeszowska
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Agata Aniela Cycoń
Okręg 3: Miasto Krynica – Zdrój: ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 1 do nr 69 nieparzyste i od nr 2 do nr 90 parzyste, ks. Władysława Gurgacza, Polna, Rzeźniana
KWW PIOTRA RYBY - Jakub Erwin Laurosiewicz
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Henryk Tadeusz Wiewióra
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Irena Weber-Grelecka
Okręg 4: Miasto Krynica – Zdrój: ul. Czarny Potok od nr 1 do nr 19 nieparzyste i od nr 2 do nr 10 parzyste, Ludowa, Władysława Reymonta
KWW PIOTRA RYBY - Grzegorz Stanisław Łaś
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Wanda Irena Cabala
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Przemysław Aleksander Zaremba
Okręg 5: Miasto Krynica – Zdrój: ul. Czarny Potok od nr 12 do końca parzyste i od nr 21 do końca nieparzyste
KWW PIOTRA RYBY - Robert Piotr Kubiczek
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Irena Czyżyk
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Jakub Wojciech Wójtowicz
Okręg 6: Miasto Krynica – Zdrój: ul. Źródlana
KWW GRZEGORZA SZELI - Grzegorz Antoni Szela
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Antoni Jan Ciastoń
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Tomasz Janusz Zachradnik
Okręg 7: Miasto Krynica – Zdrój: ul. Cicha, Kościelna, Jarosława Dąbrowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Nikifora Krynickiego, Park Sportowy im. dra Juliana Zawadowskiego, Podgórna, Romana Nitribitta, Zielona, Leśna, gen. Władysława Andersa, Jana Kiepury, Kazimierza Pułaskiego, prof. Henryka Świdzińskiego, Wysoka, Zieleniewskiego
KWW PIOTRA RYBY - Henryk Józef Czarny
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Katarzyna Ewa Zygmunt
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Adrian Stanisław Janusz
Okręg 8: Miasto Krynica – Zdrój: al. Tysiąclecia, ul. Jastrzębia, ks. Jerzego Popiełuszki, Tysiąclecia, Wspólna
KWW „UZDROWIĆ KRYNICĘ” - Aleksander Andrzej Półchłopek
KWW PIOTRA RYBY - Jerzy Jan Wilk
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Teresa Maria Gosztyła
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Beata Celina Oleksy
Okręg 9: Miasto Krynica – Zdrój: ul. Jaworowa, Sądecka, Słotwińska, Stara Droga
KWW DAMIANA GUBAŁY - Damian Edward Gubała
KWW PIOTRA RYBY - Krzysztof Alan Naczyński
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Małgorzata Agata Rusnak
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Maria Lelito
Okręg 10: Miasto Krynica – Zdrój: Aleja inż. Nowotarskiego, ul. Bulwary Dietla, Henryka Ebersa, Tadeusza Kościuszki, Piękna, Słoneczna, Szkolna, Zamkowa, Zdrojowa
KWW PIOTRA RYBY - Krystyna Marta Michalak
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Bogdan Bębenek
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Konrad Kudlik
Okręg 11: Sołectwa: Mochnaczka Wyżna, Mochnaczka Niżna
KWW PIOTRA RYBY - Aneta Anna Hopej
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Michał Trojanowicz
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Marzena Edyta Leśnik
Okręg 12: Sołectwo Tylicz (część): ul. bp. Tylickiego, Boczna, Kazimierza Wielkiego, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Mur, Kazimierza Pułaskiego, Rynek, Słoneczna, Sportowa, Wolności
KWW PIOTRA RYBY - Wiesław Wacław Słysz
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Jan Marian Szymura
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Małgorzata Bogumiła Król
Okręg 13: Sołectwo Tylicz (część): ul. Konfederatów Barskich, Lipowa, Ogrodowa, Osada, Kuriera Andrzeja Garbery, Polna, Wiejska; Sołectwo Muszynka
KWW „UZDROWIĆ KRYNICĘ” - Arkadiusz Mariusz Kocańda
KWW PIOTRA RYBY - Damian Migacz
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Maria Florek
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Marta Alina Gałęziowska
Okręg 14: Sołectwa: Berest, Polany
KWW PIOTRA RYBY - Adrian Krzysztof Obrzut
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Danuta Marzena Świętek
KWW ZBIGNIEWA WOJEWODY - PONAD PODZIAŁAMI - Izabela Agnieszka Małucha
Okręg 15: Sołectwa: Piorunka, Czyrna
KWW PIOTRA RYBY - Dariusz Lucjan Hamernik
KWW RUCH POPARCIA DARIUSZA REŚKI - Urszula Jadwiga Prusak
(KS) Fot. autor