Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
13/10/2019 - 21:10

Euforia w sztabie Lewicy. Radość, szampan i oklaski [WIDEO, ZDJĘCIA]

Lewica po czterech latach wraca do Sejmu. Zdobyła 11,9 proc. poparcia. Czy ten wynik przełoży się również na mandaty w okręgu 14? O tym przekonamy się już wkrótce.

W sztabie wyborczym Lewicy panuje gorąca atmosfera. Zgromadzili się tutaj wyborcy tejże partii oraz kandydaci do Sejmu na czele z Jakubem Bocheńskim, który jest "jedynką" Lewicy.

Zobacz też Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 na Sądecczyźnie, w okręgu 14

Wszyscy z niecierpliwością czekali na wyniki. O godz. 21 ogłoszono, że Lewica w tych wyborach zdobyła aż 11,9 proc. poparcia i po czterech latach znów wróci do Sejmu. Wyborcy i kandydaci do Sejmu z okręgu 14 z wielką radością przyjęli ten wynik. Teraz wszyscy czekają jeszcze z niecierpliwością, ile uda się zyskać mandatów w okręgu 14. Czy Lewica będzie miała swojego kandydata w okręgu 14? Odpowiedź na to pytanie już za chwilę.

- To była bardzo intensywna kampania, której nie było jeszcze w tym okręgu. Bardzo zaangażowaliśmy się przez półtorej miesiąca. Pracowaliśmy prawie 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu - podkreśla Jakub Bocheński.

- To była kampania dla ludzi i z ludźmi. Każde spotkanie z wyborcami daje takiego pozytywnego kopa - dodaje.

RG [email protected], Fot. RG

Euforia w sztabie Lewicy. Radość, szampan i oklaski
Lewica po czterech latach wraca do Sejmu. Zdobyła 11,9 proc. poparcia. Czy ten wyniki przełoży się również na mandaty w okręgu 14? O tym przekonamy się już wkrótce.


Dziękujemy za przesłanie błędu