Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 17 września. Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
26/08/2019 - 13:10

Patryk Wicher walczy o mandat poselski z listy Prawa i Sprawiedliwości [WIDEO]

Patryk Wicher, radny Województwa Małopolskiego (klub PiS) w tegorocznych wyborach parlamentarnych będzie startował do Sejmu. Co o tym zadecydowało i jakim doświadczeniem Patryk Wicher chce podzielić się w Warszawie?

Swoją pracę społeczną ledwie 33-letni Patryk Wicher rozpoczął od środowiska katolickiego, potem od dobrej strony dał się poznać w organizacjach samorządowych na terenie powiatu nowosądeckiego, w których działa aktywnie do dziś. Dwie kadencje sprawował mandat radnego miejskiego w Nowym Sączu i był jednym z najaktywniejszych w składaniu m.in. interpelacji. Od jesieni jest radnym Sejmik Województwa Małopolskiego, gdzie pracuje aż w siedmiu komisjach.

Od dłuższego czasu Patryk Wicher skutecznie zarządza też jednym z najsłynniejszych sanatoriów w Krynicy-Zdroju, gdzie wykazał się niekwestionowanymi umiejętnościami w pozyskiwaniu środków na inwestycje i w negocjacjach związanych z kontraktami z Narodowego Funduszu Zdrowia. Co młody samorządowiec Patryk Wicher ma do zaoferowania w Sejmie? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy. ([email protected])

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu