Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
11/10/2019 - 15:05

Wybory to zdobycz ludzkości, której nasze elity nie szanują [WIDEO]

Część z mieszkańców Nowego Sącza, z którymi dziś rozmawialiśmy podczas przedwyborczej sondy nie wie jeszcze na kogo będzie głosować 13 października. Są jednak tacy, którzy już od wielu lat mają wyrobione, twarde poglądy polityczne.

- Jestem na wyborach. Zawsze na nie chodziłem. To jest zdobycz ludzkości tylko jest nieszanowana przez elity. Dlaczego? Widzi pani, ja należę do "Solidarności" i za to tylko, że byłem w "Solidarności" byłem prześladowany. I czemu teraz nie ma w zakładach pracy związków zawodowych? Czemu to nie jest odbudowane? -  to fragment naszej rozmowy z mieszkańcem Nowego Sącza, którą przeprowadziliśmy dziś, 11 października podczas naszej ulicznej sondy a propos preferencji sądeczan w niedzielnych wyborach parlamentarnych.

Zobacz też: Wyborcza sonda "Sądeczanina". Takie będą wyniki wyborów w Nowym Sączu?

Okazuje się, że wielu starszych ludzi uważa, że do demokracji i możliwości głosowania jeszcze nie dorośliśmy choć walczyli już o to nasi pradziadowie. Obejrzyjcie całą rozmowę i podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami na ten temat. Zgadzacie się z naszym rozmówcą?

ES [email protected] Film.: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu