Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
10/10/2023 - 18:15

Kto zaprezentował się najlepiej podczas debaty “Sądeczanina”? Wybierz zwycięzcę [WIDEO]

Jedynki wszystkich komitetów, mnóstwo ciekawych odpowiedzi i żywiołowo reagująca publiczność. Debata “Sądeczanina” była niezwykle interesująca. Kto zaprezentował się najlepiej? Obejrzyjcie i zagłosujcie w naszej sondzie.

Wielka Debata Sądeczanina

Wybory parlamentarne odbędą się w najbliższą niedzielę. To już zatem ostatnie dni kampanii wyborczej. Osób, które właśnie w tym czasie wybierają swoich kandydatów nie brakuje. W podjęciu decyzji może im pomóc debata “Sądeczanina”.

To było największe starcie wyborcze trwającej kampanii na Sądeccyzźnie. W piątek, w auli Akademii Nauk Technicznych w Nowym Sączu pojawiły się jedynki wszystkich list zarejestrowanych w naszym okręgu. Na widowni nie zabrakło również ich sympatyków, żywiołowo reagujących na odpowiedzi.

Kto zwyciężył w debacie Sądeczanina?

W debacie wzięli udział: Ryszard Terlecki (Prawo i Sprawiedliwość), Weronika Smarduch (Koalicja Obywatelska), Urszula Nowogórska (Trzecia Droga), Ryszard Wilk (Konfederacja), Edward Ucherski (Nowa Lewica), Małgorzata Gromala (Bezpartyjni Samorządowcy), Rafał Piech (Polska Jest Jedna).

Kandydaci odpowiadali na sześć pytań. Kto z nich poradził sobie najlepiej? Pora wybrać zwycięzców. Zachęcamy do głosowania w naszej sondzie. Wcześniej możecie również obejrzeć całą debatą. Zapis znajduje się w materiale filmowym. ([email protected], fot.: JM)Dziękujemy za przesłanie błędu