Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
11/03/2015 - 08:44

Finał rozgrywek o Puchar BeskidCard i Dzień Dawcy Szpiku

W najbliższą niedzielę na Śnieżnicy finał rozgrywek narciarskich o Puchar BeskidCard oraz Dzień Dawcy Szpiku!
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na stację narciarską Śnieżnica w Kasinie Wielkiej w najbliższą niedzielę 15 marca. To właśnie tam odbędą się finałowe rozgrywki o Puchar BeskidCard dla narciarzy i snowboardzistów. Impreza zwieńczy cykl dziesięciu zawodów narciarskich, które tej zimy odbywały się na poszczególnych małopolskich stacjach narciarskich objętych wspólnym karnetem BeskidCard.

- Ideą BeskidCardu jest nie tylko aktywny tryb życia, ale też ochrona zdrowia, dlatego pragniemy wesprzeć fundację DKMS - „Wspólnie przeciw białaczce”. W tym celu w dniu imprezy organizowany będzie Dzień Dawcy Szpiku, podczas którego każdy będzie miał możliwość zarejestrować się jako potencjalny dawca komórek macierzystych, co jest łatwe i bezbolesne – polega jedynie na wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz pobraniu wymazu z policzka – informują organizatorzy cyklu.

Wydarzenie na Śnieżnicy będzie okazją nie tylko do świetnej zabawy na stoku, ale też uratowania komuś życia!

W imprezie wezmą udział przedstawiciele stacji narciarskich należących do Małopolskiego Klastra Turystycznego Beskid, partnerzy, sponsorzy oraz liczne grono uczestników i publiczności. W programie przewidziane są m.in.: rywalizacja zawodników na stoku, poczęstunek, konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji.

Osoby, które dotychczas nie brały udziału w zawodach, mają jeszcze szansę! Zapisy uczestników wciąż trwają – na stronie www.beskidcard.pl oraz w dniu imprezy w biurze zawodów od godz. 8.00.

Szczegóły na www.beskidcard.pl
Do zobaczenia na Śnieżnicy!

Program imprezy kończącej III Grand Prix o Puchar Beskid Card (15. 03. 2015 r.) - Stacja Narciarska Śnieżnica w Kasinie Wielkiej:

◦ 8.00 – 10.00 – rejestracja i powitanie uczestników
◦ 10.00 – 12. 30 – zawody Grand Prix o Puchar Beskid Card w narciarstwie alpejskim i snowboardzie
◦ 12. 30 – 13. 30 – konkursy z nagrodami
◦ 13.30 – ceremonia wręczenia nagród zwycięzcom
◦ 14.00 – zakończenie imprezy
◦ (w czasie trwania imprezy na stacji Śnieżnica będzie czynny punkt rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych dla fundacji DKMS)

(RSZ) 


Dziękujemy za przesłanie błędu