Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lipca. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
24/05/2019 - 10:45

Czym Łącki Bank Spółdzielczy zaskoczył uczestników Zjazdu Sądeczan?

Jak co roku w Zjeździe Sądeczan uczestniczyli przedstawiciele lokalnych przedsiębiorców. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyło się tradycyjnie stoisko Łąckiego Banku Spółdzielczego, który zaprezentował nowość na sądeckim rynku, czyli mobilny wpłatomat oraz – nie zapominając o najmłodszych – zorganizował kilka tematycznych konkursów.

- Zorganizowaliśmy między innymi quiz z pytaniami związanymi z funkcjonowaniem naszego banku, w którym nagradzani byli wszyscy uczestnicy. Podobnie było z konkursami dla dzieci. Gdy dzieci były zajęte, ich rodzice mogli spokojnie zapoznać się z najnowszą ofertą produktową Łąckiego Banku Spółdzielczego, a nasi specjaliści byli gotowi odpowiedzieć na ich wszystkie pytania – relacjonuje reprezentująca ŁBS Ilona Zagórowska.  

Zobacz też: Jedz miejscowe, bo to nie tylko smaczne, ale zdrowe! [WIDEO]

- Do dyspozycji uczestników Zjazdu był również wpłatomat/bankomat, z którego mogli skorzystać zainteresowani. Bardzo nam miło, że oferta Łąckiego Banku Spółdzielczego jako lokalnego banku cieszy się tak dużym zainteresowaniem również na takich imprezach jak ta, zorganizowana przez SKT Sądeczanin i Fundację Sądecką – podsumowuje Zagórowska.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: archiwum ŁBSDziękujemy za przesłanie błędu