Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
przewiń w dół
KWP - Władze Kół Gminnych - Kontakt
Lp.
Nazwisko i imię prezesa
adres, telefon
Gmina
Nazwisko i imię skarbnika
adres, telefon
1.    
Smoła Stanisław
Brunary 65
38-313 Śnietnica
Tel: (18)3516780, 504003065
BRUNARY
Kłapacz Anna
Brunary 20
38-313 Śnietnica
Tel: (18) 3516734
2.    
Pietrzak Bogusława
Ul. Oleandrów 6
Mała Wieś, 33-395 Chełmiec
Tel: (18)4490267
CHEŁMIEC
Wójcik Dominik
Chomranice 154
33-394 Klęczany
Tel: (18)4433162, 693711277
3.    
Mikulec Dorota
Ul. Św. Kingi 3/1
32-860 Czchów
Tel: (14)6636403
CZCHÓW
Ogiela Elżbieta
Ul. Krakowska 48
32-860 Czchów
Tel: (14)6843188
4.    
Mucha Wojciech
Polna 212
33-331 Stróże
Tel: (18)4472703
GRYBÓW
Grzesiak Lidia
Polna 146
33-331 Stróże
Tel: (18) 4472621
5.    
Gondek Barbara
32-420 Gdów
Tel: (12)2514397
GDÓW
Wojtas Danuta
Zręczyce 122
32-420 Gdów
Tel: (12)4513253
6.    
Machowska Małgorzata
Ul. Długosza 5
38-300 Gorlice
Tel: (18)3526937
GORLICE - KM
Machowska Lucyna
Ul. Łukasiewicza 7/2
38-300 Gorlice
 
7.    
Ryzner Józef
Szymbark 472
38-311 Szymbark
Tel: (18)3513014
GORLICE - KG
Zielińska Edyta
Ropica Polska 219
38-300 Gorlice
Tel: (18)3525514, 507847709
8.    
Czarniak Kazimiera
Osiedle Wrzosy 1/11
34-785 Jordanów
JORDANÓW
Wojdyła Irena
Ul. Zakopiańska 95
34-785 Jordanów
Tel: (18)2691705
9.    
Pazdan Stanisław
Jodłownik 185
34-620 Jodłownik
Tel: (18)3321247
JODŁOWNIK
Chlipała Janina
Szczyrzyc 27
34-623 Szczyrzyc
Tel: (18)3320116, 668979121
10. 
Zięba Jan
Kamienica 77
34-608 Kamienica
Tel: (18)3323331
 
KAMIENICA
Franczyk Halina
Kamienica 31
34-608 Kamienica
 
11. 
Sędzimir Stanisław
Kamionka Mała 76
33-334 Kamionka Wielka
Tel: (18)4456278
KAMIONKA WIELKA
Walczyk Danuta
Kamionka Mała 84
33-334 Kamionka Wielka
Tel: 660855295
12. 
Gawęda Stanisław
Ul. Palenicka 22
34-444 Grywałd
Tel: (18)2623817
KROŚCIENKO
Kwiatek Krystyna
Ul. S. Pawłowskiej 2
34-450 Krościenko
Tel: (18) 2623269
13. 
Piętka Lesław
Łabowa 59
33-336 Łabowa
Tel: 792723303
ŁABOWA
Winkler - Przewoźnik Karolina
Łabowa 255
33-336 Łabowa
Tel: 698586552
14. 
Kryjomski Ryszard
34-602 Laskowa
Tel: (18) 3333164
LASKOWA
Rozum Kazimiera
34-602 Laskowa 741
Tel: (18) 3333711
15. 
Czepielik Henryk
Zagorzyn 27
33-390 Łącko
Tel: (18)4446470
ŁĄCKO
Grabiec Stefan
Łącko 3
33-390 Łącko
Tel: (18)4446273, 604172654
16. 
Kącka – Bieszczad Maria
Łapanów 196/15
32-740 Łapanów
Tel: (14)6134217
ŁAPANÓW
Kukla Franciszek
Łapanów 238
32-740 Łapanów
Tel: (14)6853405, 663624400
17. 
Tomaszek Maria
34-606 Łukowica 365
Tel: (18) 3335418
ŁUKOWICA
Romanek Leonia
Owieczka 51
34-606 Łukowica
Tel: (18) 33335301
18. 
Pawłowska Dorota
Tel: 880576813
ŁOSOSINA DOLNA
Maziarz Andrzej
Świdnik 124
33-312 Tęgoborze
Tel: (18)4449113, 662289150
19. 
Oleksy Bolesław
Łososina Dolna 191
33-314 Łososina Dolna
Tel: (18) 4448200
ŁOSOSINA DOLNA
TĘGOBORZE
Zelek Lidia
Bilsko 105
33-314 Łososina Dolna
Tel: (18) 3543190
20. 
Gazda Janina
Łużna 547
38-322 Łużna
Tel: 798726057
ŁUŻNA
Tabiś Barbara
Łużna 682
38-322 Łużna
Tel: (18) 3543190, 510950000
21. 
Bołoz Zofia
Szczawnik 46
33-370 Muszyna
Tel: (18)4714419
MUSZYNA
Okrzes Beata
Szczawnik 16
33-370 Muszyna
22. 
Marszał Czesław
Staszkówka 114
38-325 Staszkówka
Tel: (18)3541159, 889556327
MOSZCZENICA
Szczerba Marta
Staszkówka
38-325 Staszkówka
Tel: 507613593
23. 
Włodarczyk Wojciech
Męcina 726
34-654 Męcina
Tel: (18)3327242, 889556327
MĘCINA,
GMINA LIMANOWA
Janina Firlej
Męcina 133
34-654 Męcina
Tel: (18)3327448, 512004223
24. 
Smarduch Jan
Ul. Księdza Kozaka 5
34-432 Łopuszna
Tel: (18)2663634, 603652464
NOWY TARG
Batkiewicz Jadwiga
Ul. Kokoszków 77
34-400 Nowy Targ
Tel: (18)2669697
 
25. 
Mzyk Maria
Ul. Stary Rynek 9
32-120 Nowe Brzesko
Tel: (12)3852278
NOWE BRZESKO
Stożko Maria
Śmiłowice 24
32-120 Nowe Brzesko
Tel: (12)3852022
26. 
Surman Barbara
Piątkowa 318
33-300 Nowy Sącz
Tel: (18)4410183
PIĄTKOWA
Stanek Ewaryst
Piątkowa
33-300 Nowy Sącz
Tel: (18)4419540
27. 
Szkaradek Stanisława
Ul. Leśna 17
33-350 Piwniczna-Zdrój
Tel: (18)4464008
PIWNICZNA
Sikorska Kazimiera
Witkowskie 8
33-350 Piwniczna-Zdrój
Tel: (18)4464217
28. 
Żelazko Antoni
Brzezna 158
33-386 Podegrodzie
Tel: (18) 5475535
PODEGRODZIE
Kuziel Magdalena
Brzezna 158
33-386 Podegrodzie
Tel: (18) 4458369
29. 
Pławecki Jerzy
Jazdowiczki 14
32-100 Proszowice
Tel: (12 )3861005
PROSZOWICE
Kopeć Lidia
Jakubowice 8
32-100 Proszowice
 
30.
Gawlak Stanisław
Przysietnica 313
33-342 Barcice
Tel: (18)4480024
PRZYSIETNICA
Ptaśnik Kazimierz
Przysietnica 114
33-342 Barcice
Tel: (18)4480235, 503051306
31.
Kruczek Marian
Ptaszkowa 451
33-333 Ptaszkowa
Tel: (18)4455272, 603777336
PTASZKOWA
Rzemińska Magdalena
Ptaszkowa 457
33-333 Ptaszkowa
Tel: (18)4455213
32.
Teper Kazimierz
Ul. Zakopiańska 166
34-700 Rabka
Tel: (18)2670673
RABKA
Teper Zofia
Ul. Zakopiańska 166
34-700 Rabka
Tel: (18)2670673
33.
Sarnecki Zbigniew
Łosie 95
38-312 Ropa
 
ROPA
Wawryn Ewa
Ropa 381
38-312 Ropa
Tel: (18)3534864, 600989215
34.
Faber Krzysztof
Raba Wyżna 53
34-721 Raba Wyżna
RABA WYŻNA
Czop Irena
Raba Wyżna 499
34-721 Raba Wyżna
Tel: (18)2671503
35.
Łękawski Stanisław
Rytro 315
33-343 Rytro
RYTRO
Ogórek Anna
Sucha Struga 40
33-343 Rytro
Tel: (18)4465548, 665609146
36.
Kubani Urszula
Spytkowice 626a
34-745 Spytkowice
Tel: (18)2688423, 694656707
SPYTKOWICE
Ślusarz Małgorzata
Spytkowice 626a
34-745 Spytkowice
Tel: (18)2688423, 662189981
37.
Gomółka Jan
Gołkowice 617
33-388 Gołkowice Dolne
Tel: (18)4463630
STARY SĄCZ
Rożdżyńska Stanisława
Ul. Żwirki i Wigury 39
33-340 Stary Sącz
Tel: (18)4462757
38.
Słomska Halina
Jodłówka Tuchowska 155
33-173 Jodłówka Tuchowska
Tel: (14)6526913, 784596420
TUCHÓW
Wabno Maria
Jodłówka Tuchowska 27
33-173 Jodłówka Tuchowska
Tel: (14)6526831
39.
Drożdż Józef
Janowice 180
34-623 Szczyrzyc
Tel: 506055135
TYMBARK
Tajduś Janina
Tymbark 159
34-650 Tymbark
Tel: (18)3325171, 509196648
40.
Okarma Piotr
Wysowa Zdrój 123
38-316 Wysowa Zdrój
Tel: (18)3532263, 509236164
WYSOWA - ZDRÓJ
Krok Kazimierz
Wysowa Zdrój 116/20
38-316 Wysowa Zdrój
Tel: (18)3532044, 509177213