Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 marca. Imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
15/03/2018 - 19:05

Głosowanie zakończone. Zwycięzców plebiscytu o zdrowiu poznamy 20 marca!

Do 14 marca można było oddawać głosy na lekarza POZ oraz przychodnię w III Plebiscycie „Twój sądecki lekarz rodzinny” i „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi”. Zwycięzców poznamy 20 marca, podczas Seminarium „O zdrowiu sądeczan na wiosnę”, które odbędzie się w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.

Plebiscyt organizowany jest przez Fundację Sądecką i portal Sądeczanin.info. pl. Obejmuje swoim zasięgiem miasto Nowy Sącz oraz powiat nowosądecki. Jego celem jest wyłonienie przez czytelników portalu najlepszego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który cieszy się największym uznaniem pacjentów oraz przychodni zdrowia najbardziej przyjaznej pacjentowi.

W tym roku nasi czytelnicy mogli głosować od 1 do 14 marca. Do tegorocznego plebiscytu zgłoszono 15 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz 13 publicznych i niepublicznych przychodni zdrowia z Nowego Sącza i powiatu.

Czytelnikom portalu Sądeczanin.info serdecznie dziękujemy za oddane głosy.

Zwycięzców tegorocznego plebiscytu poznamy podczas VII Seminarium „O zdrowiu sądeczan na wiosnę”. Zapraszamy na nie 20 marca do Małopolskiego Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.

Lekarz rodzinny, który został wybrany przez Czytelników otrzyma pamiątkową statuetkę, dyplom oraz nagrodę w postaci promocji medialnej na portalu Sądeczanin.info, w miesięczniku Sądeczanin oraz TV Sądeczanin.

Przychodnia, która zwyciężyła w naszym plebiscycie otrzyma pamiątkowy dyplom oraz nagrodę – kampanie reklamową na portalu Sądeczanin.info, w miesięczniku Sądeczanin oraz TV Sądeczanin.

Uhonorujemy także naszych Czytelników. Wśród osób, które oddały swoje głosy na najlepszego lekarza rodzinnego i przychodnię przyjazną pacjentowi wylosowane zostaną trzy, które otrzymają upominki - vouchery m.in. na zabiegi rehabilitacyjne i masaże relaksacyjne ufundowane przez naszych sponsorów.

W gronie sponsorów znaleźli się: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej SOWA w Nowym Sączu, Spa&Wellness Beskid w Nowym Sączu, Centrum Medyczne Jacka Ślipka w Krynicy-Zdroju i Lemon Resort Spa w Gródku n/Dunajcem.

[email protected], Fot. IM – arch.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku