Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 grudnia. Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
13/11/2017 - 19:30

Już we wrześniu 2018. Znów w pięknej Krynicy. Zapisz się na Festiwal Biegowy!

Drugi weekend września – to tradycyjnie czas biegowego święta w Krynicy-Zdroju. Od 2010 roku na Festiwal Biegowy zjeżdżają tam tysiące biegaczy, ich rodziny i przyjaciele, by wspólnie cieszyć się rywalizacją i sportową zabawą podziwiając jednocześnie uroki uzdrowiska i otaczającego Beskidu Sądeckiego.

W 2018 roku Festiwal Biegowy w Krynicy odbędzie się już po raz dziewiąty. Największe w naszej części Europy wydarzenie biegowe odbędzie się w dniach 7-9 września. 

W programie imprezy ponownie znajdują się najbardziej lubiane biegi dla wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych, początkujących i zaprawionych w bojach, biegaczy ulicznych i górskich. Ale ponieważ świat nie stoi w miejscu, organizatorzy proponują także rywalizację w konkurencjach całkiem nowych. Kończą się prace nad biegami, które Festiwal uczynią jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Ponad 30 biegów ulicznych i górskich najróżniejszej długości, od kilkuset metrów do 100 kilometrów, w sumie ponad 300 km tras! Bieg 7 Dolin na 100 km indywidualnie i (NOWOŚĆ!) drużynowo, jego krótsze (64 i 34 km) warianty oraz górski półmaraton, a także superszybka Życiowa Dziesiątka, trudne uliczne Koral Maraton i półmaraton, biegowa wspinaczka na Jaworzynę i mordercza etapówka Iron Run. A do tego zawody dla dzieci i radosna biegowa zabawa w pełnych śmiechu Biegu Przebierańców, Biegu Kibica i Biegu z Krawatem. Każdy znajdzie coś dla siebie, każdy na mecie otrzyma pamiątkowy medal.

REJESTRACJA

Wysokość wpisowego w porównaniu do wielu innych imprez biegowych w Polsce jest bardzo konkurencyjna, ceny nie drgnęły od ostatniej wrześniowej imprezy. Zgłaszać się na Festiwal Biegowy warto jak najszybciej, bo najniższe opłaty startowe obowiązują do 31 grudnia. A jak jeszcze ma się Kartę Biegacza… Warto ten kawałeczek plastiku sobie wyrobić: nic nie kosztuje a daje 20-procentowy rabat na festiwalowe zapisy oraz zniżki u licznych partnerów.

Zgłaszając się do krynickiej imprezy można samodzielnie skompletować zawartość pakietu startowego oraz zamówić niedrogi transport na start biegów rozpoczynających się poza Krynicą. Odpadnie problem z szukaniem „kogoś z samochodem do Rytra czy Piwnicznej”, z kolei z mety biegów kończących się poza Krynicą zawodnicy zostaną przywiezieni na deptak bezpłatnie.

CENNIK (pdf)

Zawodom biegowym będą jak co roku towarzyszyły 3-dniowe targi Expo, koncerty na deptakowej scenie oraz Forum „Sport, Zdrowie, Pieniądze”, podczas którego mistrzowie sportu i pasjonaci biegania spotkają się z uczestnikami Festiwalu.  W minionych latach gośćmi Forum byli m.in. Irena Szewińska, Leszek Cichy, Rafał Sonik, gen. Roman Polko, prof. Grzegorz Kołodko, Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik, Marcin Lewandowski, Patrycja Bereznowska, Piotr Hercog, Magdalena Łączak i Marcin Świerc.

Szczegóły 9. Festiwalu Biegowego w REGULAMINIE

http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/regulamin-2

Ramowy program imprezy: TUTAJ

Formularz rejestracyjny: TUTAJ

Każdy kto zarezerwuje sobie drugi weekend września na bieganie w Krynicy-Zdroju znajdzie z pewnością coś dla siebie, a prócz sportowej rywalizacji przyjemnie spędzi czas w cudownym Beskidzie Sądeckim! Do zobaczenia w Krynicy!

Partnerami strategicznymi 9. Festiwalu Biegowego są Małopolska, Miasta Krynica-Zdrój i Muszyna, Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”, Uzdrowisko Krynica-Żegiestów i MOSiR w Krynicy-Zdroju.

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu