Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Fundacja Sądecka - Kontakt

BIURO FUNDACJI SĄDECKIEJ:

SEKRETARIAT (od poniedziałku do piątku 8:00 – 14:30)

kom: 604 978 400, mail: sekretariat@sadeczanin.info

DYREKTOR (od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00)

kom: 797 988 115, mail: p.bawolek@sadeczanin.info

KSIĘGOWOŚĆ (od poniedziałku do piątku 7:00 – 13:30)

kom: 793 622 414, mail: ksiegowosc@sadeczanin.info

DZIAŁ REKLAM I OGŁOSZEŃ:

KIEROWNIK

Grzegorz Piechotka – kom: 604 978 200, mail: g.piechotka@sadeczanin.info

SPECJALISTA

Ewa Martyniec – kom: 797 774 834, mail: e.martyniec@sadeczanin.info

Bogusława Berdychowska – kom: 664 049 099, mail: e.martyniec@sadeczanin.info

REDAKCJA SĄDECZANINA:

REDAKTOR NACZELNY

Tomasz Kowalski – kom: 604 978 300, mail: tomasz.kowalski@sadeczanin.info

DZIAŁ AKTUALNOŚCI

Ewa Stachura – kom: 797 774 573, mail: e.stachura@sadeczanin.info

Iga Michalec –  kom: 797 775 223, mail: i.michalec@sadeczanin.info

INFORMACJE KRYMINALNE

Rafał Gajewski – kom: 797 774 106, mail: r.gajewski@sadeczanin.info

GOSPODARKA

Jagienka Michalik – kom: 797 774 627, mail: jagienka.michalik@sadeczanin.info

Kinga Kos – kom: 508 930 468, mail: k.kos@sadeczanin.info

* * *

Fundacja Sądecka
Niskowa 161, 33-395 Chełmiec

biuro:
ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz
tel. (18) 475 16 20
fax (18) 475 16 27
e-mail: sekretariat@sadeczanin.info
Godziny otwarcia: pon-pt 8.00-16.00

Sekretariat

Joanna Szczepanik
tel. (18) 475 16 20
sekretariat@sadeczanin.info

Dyrektor biura Fundacji Sądeckiej

Przemysław Bawołek
tel. (18) 475 16 30
p.bawolek@sadeczanin.info
 

Marketing

Grzegorz Piechotka
tel. (18) 475 16 32
g.piechotka@sadeczanin.info
Kamila Jeleń-Kumor
tel. (18) 475 16 28
k.jelen@sadeczanin.info
Małgorzata Sitek
tel. (18) 475 16 31
m.sitek@sadeczanin.info
Ewa Martyniec-Kowalczyk
tel. (18) 475 16 22
e.martyniec@sadeczanin.info
Bogusława Berdychowska
tel. (18) 475 16 42
b.berdychowska@sadeczanin.info