Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lipca. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Gigantyczne błękitne rury, a w każdej z nich sześćdziesiąt stalowych lin, które pną się do ogromnych pylonów. Budowlańcy już podwiesili wszystkie wanty na moście w Kurowie. Teraz zaczyna się skomplikowana operacja ich naprężania.
Gigantyczne błękitne rury, a w każdej z nich sześćdziesiąt stalowych lin (want), które pną się do ogromnych pylonów. Budowlańcy już podwiesili wszystkie wanty na moście w Kurowie. Teraz zaczyna się skomplikowana operacja ich naprężania.
26/07/2021
rednio o 13 groszy podrożały paliwa w ciągu ostatniego tygodnia, niebezpiecznie zbliżając się do poziomu 6 zł za litr. Z prognoz analityków rynku wynika, że średnia cena PB98 już w tym tygodniu przekroczy pułap 6 zł za litr.
Średnio o 13 groszy podrożały paliwa w ciągu ostatniego tygodnia, niebezpiecznie zbliżając się do poziomu 6 zł za litr. Z prognoz analityków rynku wynika, że średnia cena PB98 przekroczy pułap 6 zł za litr. Bardziej odporny aktualnie na drożyznę olej napędowy także bije rekordy - w najbliższych dniach jego średnia cena przebije pułap 5,50 zł za litr. Co się dzieje?
26/07/2021
Na szczęście pandemia, lockdown i obostrzenia nie zmieniły naszych upodobań, przyzwyczajeń, tradycji. Chętnie wracamy do życia „sprzed” na udeptane ścieżki, do ulubionych miejsc. Dla Sądeczan lato wiąże się nierozerwalnie z lodami od Argasińskich. Już od pierwszych dni po otwarciu, często wbrew pogodzie, pod każdą lodziarnią tradycyjnie ustawiają się kolejki miłośników lodowych pyszności.
25/07/2021
23/07/2021 - 10:50
table-gospodarka