Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 17 września. Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
Nie oglądali się na rządowy program "Mieszkanie plus", sami wzięli sprawy w swoje ręce i sami postanowili budować komunalne mieszkania dla tych, których nie stać na kupienie własnego lokum. Samorząd Limanowej powoli finiszuje z pomysłem ogłoszonym na początku roku. Pierwszy komunalny blok udało się już postawić w stanie surowym.
16/09/2019
Kurp w opałach? Jest doniesienie do prokuratury na rządy byłego zarządu STBS
Inwestycje bez procedury przetargowej i chaos w dokumentach, taki obraz Sądeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego wyłonił się z audytu zleconego przez prezydenta Handzla. Obecne władze spółki zdecydowały się złożyć doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez poprzedni zarząd. - To kolejny przejaw wynikających z niskich pobudek szykan wobec przedstawicieli poprzednich władz miasta oraz próba niedopuszczalnego szargania naszej reputacji – oburza się były prezes spółki Maciek Kurp.
16/09/2019
 kriolipoliza_nowy_sacz
Jak odchudzić tylko boczki lub podbródek? Nadwaga, otyłość, nadmierne miejscowe odkładanie się tkanki tłuszczowej to zjawisko coraz częstsze i coraz bardziej widoczne we współczesnym świecie.
16/09/2019
table-gospodarka