Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
Krystyna Giżowska o swoich piosenkach, koncertach i walce z chorobą [WIDEO]
Znana piosenkarka Krystyna Giżowska już od 40 lat śpiewa i zachwyca słuchaczy swoimi piosenkami i pięknym głosem. Kilka dni temu odwiedziła powiat gorlicki. Jako gwiazda wieczoru wystąpiła na festynie w Bobowej. Ten koncert z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców. Piosenkarka znalazła także chwilę na wywiad z dziennikarzem Sądeczanina. Posłuchajcie naszej rozmowy.
19/05/2019
rozmowa z Ryszardem Nowakiem, fot. Iga Michalec
Ryszard Nowak z urzędem prezydenta Nowego Sącza pożegnał się 22 listopada ubiegłego roku, po dwunastu latach pełnienia tej funkcji. Co od tego czasu robił były gospodarz miasta, jak postrzega Nowy Sącz pod rządami swojego następcy, czy czuje się "ojcem" inwestycyjnego sukcesu, czyli budowy nowego mostu heleńskiego. Na te i inne pytania Ryszard Nowak odpowiada w rozmowie z portalem Sądeczanin.info.
17/05/2019
Ale mieli frajdę. To oni pierwsi przejechali w nocy po moście helleńskim
- Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji, to historyczna chwila - powtarzali ci wszyscy, którzy w środku nocy ze środy na czwartek, stawili się przy nowym moście heleńskim, nieoficjalnie otwartym przez prezydenta Ludomira Handzla, z wybiciem godziny dwunastej. Jechali samochodami, motocyklami, rowerami, albo szli na piechotę.
09/05/2019
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________