Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 marca. Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
przewiń w dół
szpital-limanowa
Podczas VII Seminarium o zdrowiu Sądeczan nie zabrakło również limanowskiego akcentu. Czy Limanowianie chętnie przyjeżdżają na tego typu wydarzenia, związane z troską o własne zdrowie? Który temat najbardziej zainteresował dyrektora i co myśli o najważniejszych inwestycjach limanowskiego szpitala?
21/03/2018
23. letnia Jagoda Barciszewska z Krynicy-Zdroju śpiewa sopranem lirycznym. Koncertami i recitalami uświetnia wiele uroczystości oraz wydarzeń kulturalnych uzdrowiska. Ostatnio była gościem 1. Jarmarku Wielkanocnego (17 - 18 marca), na którym śpiewała arie operowe i operetkowe. Publiczność nagrodziła jej występ gorącymi brawami. Koncert tak bardzo się spodobał, że młoda artystka bisowała.
20/03/2018
Przepiękna, zimowa sceneria brzegów Jeziora Rożnowskiego i dziewczyna, która tańczy na łyżwach na tafli. Wszystko to w pięknym muzycznym opakowaniu. Film wrzucony kilka dni temu do sieci podbił serca internautów. Kim jest jego bohaterka?
16/03/2018
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy

Miesięcznik Sądeczanin styczeń 2018