Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała
Jeszcze niedawno wszystko tętniło tu życiem. Teraz jest tylko pustka i rozpacz
Rok temu, o tej porze, interes Henryka Hajdzińskego kręcił się na całego. Po zakończeniu zimowych ferii, na stoku narciarskim rozgrywały się zawody, karczma i hotel tętniły życiem; pękały od gości. - Marzec był zawsze lepszy od grudnia – mówi biznesmen - a teraz przez tę epidemię wszystko jest na głucho zamknięte. Jestem bliski bankructwa. Nie wiem co będzie z ludźmi, którzy pracują u mnie ponad dwadzieścia lat…
07/04/2020
Twarde prawa rynku czy zbijanie kasy na epidemii
Jak tak dalej pójdzie wyrejestruję autobusy i zwolnię ludzi – mówi z rozpaczą Ryszard Małek, właściciel firmy Marpol, która obsługuje lokalne linie na terenie całego powiatu nowosądeckiego. – Przez tę straszną epidemię wykonujemy ledwie dziesięć procent kursów, które jeszcze przynoszą nam straty. Najgorsze jest to, że znikąd nie mamy pomocy.
06/04/2020
W łóżku z Kordianem czyli Wacław Cieślik jakiego nie znacie [WIDEO]
Jaki jest naprawdę Wacław Cieślik? Jego wielbiciele znają go tylko ze sceny. Nam pozwolił zajrzeć do swojego prywatnego życia. Kilka miesięcy temu w rozmowie z modelką i dziennikarką Patrycją Fereniec król disco polo pokazał do kamery swoje królestwo, ranczo w Żeleźnikowej Wielkiej. To miał być krótki, filmowy obrazek, wyszedł z tego film prawie fabularny. Bo Wacław Cieślik totalnie nas zaskoczył. Takiego Kordiana nie znacie!
05/04/2020
table-rozmowy