Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
Zimy są coraz częściej ciepłe i bezśnieżne. Adam Małysz, prezes PZN wyjaśnia, czym są zawody hybrydowe?
Zimy coraz częściej są bezśnieżne, jak w takich warunkach uprawiać skoki narciarskie czy snowboard? Adam Małysz, były skoczek narciarski, a obecnie prezes zarządu Polskiego Związku Narciarskiego, w rozmowie z portalem "Sądeczanin" wyjaśnia, czym są tzw. zawody hybrydowe?
29/02/2024
Snorkeling - czyli podwodny świat Karoliny Wolak, cheerleaderki i trenerki
Karolina Wolak, Mistrzyni Polski 2012 w cheerleaderingu, trenerka, choreograf i sportowiec w rozmowie z "Sądeczaninem" opowiada o snorkelingu, swojej nowej pasji. Czym jest i czym się różni od nurkowania.
28/02/2024
Jako znakomity polonista i pedagog oraz autor licznych publikacji znany jest nie tylko w Nowym Sączu. Zespół Szkół Akademickich, któremu szefuje, osiąga znakomite wyniki, a swoimi innowacyjnymi metodami kształcenia i wychowania wyprzedza inne placówki. Co ważne, znajduje to odzwierciedlenie w znakomitych wynikach nauczania oraz czołówkach rankingów miasta i regionu. Jak pan to robi? – pytamy Bogusława Kołcza, zwycięzcę plebiscytu na Sądeczanina Roku 2023.
29/01/2024
28/02/2024 - 15:10
.
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy