Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Krynica Forum nie może się równać z Forum Ekonomicznym. Miasto traci tysiące! [WIDEO]
Forum Ekonomiczne od 28 lat odbywało się w Krynicy. Na skutek piętrzenia przeszkód przez władze miasta, zostało przeniesione do Karpacza, który wraz z województwem dolnośląskim złożył lepszą ofertę. Jak wpłynęło to na rozwój miasta i branżę turystyczną? Mówili o tym w naszym studio kryniccy radni - Iwona Grzebyk-Dulak, Małgorzata Król i Bogdan Bębenek.
29/11/2022
Karolina Wolak: nie przyjmuję myśli, że sobie nie poradzę. To jest klucz do sukcesu
Jak osiągnąć sukces w trudnych czasach? O tym rozmawiamy z kryniczanką Karoliną Wolak, instruktorką fitnessu, mistrzynią Polski w cheerleaderingu 2012, osobą bardzo młodą, która ciągle ma nowe pomysły i się rozwija.
28/11/2022
Wzruszające słowa strażaka z Ukrainy. „Ludzie są najważniejsi, bo wszystko inne odbudujemy…”
Pięćdziesięciu ukraińskich strażaków przyjechało do Nowego Sącza, aby wziąć udział w szkoleniu, które pomoże im jeszcze sprawniej nieść pomoc w kraju dotkniętym wojną. Udało nam się porozmawiać z Dmytrem Liutenko, który jest strażakiem w Kijowie i każdego dnia, narażając własne życie, śpieszy z pomocą poszkodowanym rodakom.
25/11/2022
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy