Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 18 lipca. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
Sześcioraczki spod Łącka kończą dwa miesiące. Jak się czują sławne maluchy?
O ich narodzinach donosiły największe polskie i światowe media. Sześcioraczki spod Łącka, które przyszły na świat w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie robiły prawdziwą furorę. Teraz informacyjny szum nieco ucichł. Tymczasem maluchy za trzy dni skończą dwa miesiące. Jak się czują Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela? Kiedy pojadą do domu?
17/07/2019
Gość dnia: Marian Wolak o wielkim jubileuszu, wygranych zawodach i nowym wozie
W naszym redakcyjnym studiu gościliśmy Mariana Wolaka, który jest prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Sączu – Biegonicach. Strażak opowiedział nam o wielkim jubileuszu, który w tym roku obchodzi jednostka, o sukcesie biegonickich strażaków podczas zawodów oraz o nowym wozie, który jeszcze w tym roku trafi do jednostki. Posłuchajcie naszej rozmowy.
17/07/2019
Rozmowy Sądeczanina: bilety MPK zdrożeją, ale Ludomir Handzel zastrzega, że…
Nawojowa, Kamionka Wielka, Stary Sącz, Podegrodzie i Łącko stanęły przed koniecznością dopłacania od przyszłego roku wyższych stawek za obsługę ich gmin przez tabor Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Czy MPK nie boi się utraty kontrahentów? Co z budową aglomeracji? Kto zapłaci więcej za bilety? Rozmawiamy o tym z prezydentem Ludomirem Handzlem.
16/07/2019
table-rozmowy


lipcowy miesięcznik