Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Instytut Pedagogiczny PWSZ w Nowym Sączu czeka na budowlaną metamorfozę
O zmianach, które czekają jeden z instytutów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz o tegorocznej rekrutacji opowiedziała Bogusława Gaweł, zastępca dyrektora Instytutu Pedagogicznego PWSZ w Nowym Sączu.
25/05/2022
Na stoiskach 4. Sądeckich Targów Książki rozmawialiśmy z pisarzami
Na stoisku Wydawnictwa RTCK 4. Sądeckich Targów Książki w WSB-NLU można było spotkać i porozmawiać z Grzegorzem Czerwickim, który wspólnie z żoną Renatą napisał książkę „Nie jesteś skazany”. Portal Sądeczanin.info zapytał autora między innymi o to, jakie było największe wyzwanie przy spisywaniu wspomnień?
19/05/2022
- My – dorośli, rodzice – jesteśmy wzorcem dla młodszych osób, dlatego też powinniśmy zadbać o to, aby dawać im dobry przykład. Ciężko wymagać od kogoś zmiany, gdy sami tego nie wdrażamy w życie – zauważa dietetyk Katarzyna Kamińska. Ekspert liczy, że zaproponowane przez sądeckich radnych rozwiązanie w kwestii energetyków przyniesie dobry skutek.
18/05/2022
24/05/2022 - 22:35
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy