Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
Trener Sandecji: Myślałem, że w mieście milionerów jest lepsza baza treningowa
Piłkarze Sandecji już w sobotę wznowią pierwszoligowe rozgrywki. Trener Dariusz Dudek (prywatnie brat Jerzego Dudka) w rozmowie z „Sądeczaninem” mówi m.in. o kulisach odmiany drużyny po jego przyjściu, co go zaskoczyło w Nowym Sączu i o co na wiosnę będą grać „Biało-czarni”. Obejrzyjcie:
24/02/2021
„Nadzwyczajni”:  Barbara Bodziony: starsi i dzieci potrzebują tego samego
- Tak naprawdę wszyscy potrzebujemy tego samego, czyli bliskości drugiego człowieka - mówi Barbara Bodziony, która w domu zajmuje się małą Zosią, a w pracy seniorami. Pani Basia opowiada o tym, co i dla starszych i najmłodszych jest najważniejsze.
19/02/2021
Teledyski nagrywane w domu. Jak tworzy sądecka raperka Zuza Baum?
Młoda sądecka artystka żadnych brzmień się nie boi. Najpierw zaczynała od rocka, a teraz… rapuje. I to nie byle jak, bo Zuza łączy w swoich piosenkach inspiracje hip hopem i jazzem. Jej singiel „Call Back” zbiera pozytywne recenzje od krytyków muzycznych. Zuza zdradza nam w jaki sposób nakręcono teledysk do tej piosenki i dlaczego nie ma już ochoty na niego patrzeć.
18/02/2021
26/02/2021 - 16:20
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy

Lutowy miesięcznik Sądeczanin 2021