Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Co robić, aby schudnąć: rygorystyczna dieta, a może regularne ćwiczenia?
Jaki jest skuteczny przepis na to, aby w szybkim czasie schudnąć? Czy warto liczyć kalorie? Jakie błędy są najczęściej popełniane przez ludzi? Te i wiele innych pytań zadaliśmy Katarzynie Dudek, trenerce klubu sportowego. Posłuchajcie naszej rozmowy.
19/01/2019
Ruszyła PiS-owska miotła w urzędzie marszałkowskim. Odleciał Zegzda z Krakowa
Wybrali marszałka, potem zarząd, a potem zapadła cisza. Po wygranych przez Prawo i Sprawiedliwość wyborach w wojewódzkim samorządzie, nie pojawiły się żadne informacje o personalnych roszadach. Ale zaczęło się. Od Leszka Zegzdy, który sam złożył rezygnację z funkcji Małopolskiej Organizacji Turystycznej.
17/01/2019
Najpierw starosta teraz małopolski dyrektor. Jak Pławiak dostał taką dobrą fuchę
Po czterech latach rządów w powiecie poszedł do odstrzału. Partyjni koledzy z Prawa i Sprawiedliwości, choć jego rządy chwalili, po wygranych wyborach na stanowisku starosty obsadzili Marka Kwiatkowskiego. Niektórzy obstawiali, że wróci do zawodu nauczyciela. Nie wrócił, bo dostał od PiS-wców z województwa nową, dobrą posadę dyrektora Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Kto rozdawał te karty?
15/01/2019
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________