Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Skóra nie tylko jest czymś, co reprezentuje nas każdego dnia, ale również często odzwierciedla stan naszego zdrowia i codziennych nawyków. Zbyt sucha skóra może być nie tylko estetycznym problemem, ale także źródłem dyskomfortu i nawet bólu. Co gorsza, sucha skóra szybciej się starzeje, a oznaki upływu czasu są na niej bardziej widoczne. Jak sobie poradzić z tym problemem i przeciwdziałać suchości skóry?
21/04/2024
Mycie głowy — coś, co wydawałoby się banalnie proste, tak że trudno się przy nim pomylić. Niestety. Błędy przy tym podstawowym kroku pielęgnacyjnym są bardzo powszechne. Im wcześniej je poznasz, tym szybciej wyeliminujesz szkodliwe nawyki, tym samym zwiększając swoją szansę na zdrowe włosy. O tym, jakie błędy przy myciu włosów popełniają najczęściej kobiety, zapytaliśmy sądeckich fryzjerek. Poznaj, jakie odpowiedzi padły.
19/04/2024
Według sondażu przeprowadzonego przez przez UCE RESEARCH i platformę ePsycholodzy.pl aż 49,9 proc. Polek i Polaków jest niezadowolonych ze swojego snu. Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych sposobów, które mogą pomóc poprawić jakość snu i odzyskać spokój nocny. Oto sześć z nich, które warto wypróbować:
19/04/2024
table-zdrowie