Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
22/05/2024 - 20:35

Jest zniewalająco piękna! Modelka spod Nowego Sącza na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes[WIDEO] [ZDJĘCIA]

Kiedy kilka lat temu pojawiła się na okładce „Playboya”, zyskała miano „nagiej bogini”, a zdjęciowa sesja z jej udziałem została uznana za jedną z najseksowniejszych w magazynie. Jednak to nie Polskę podbija piękna modelka Alicja Ruchała, która pochodzi ze Świdnika koło Łososiny Dolnej. Bardziej jest znana za granicą niż w kraju. Ostatnio swoją urodą przyćmiła gwiazdy, które przyjechały na Festiwal Filmowy w Cannes.

To jedno z najważniejszych wydarzeń światowego  show-biznesu. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes na czerwonym dywanie pojawiają się nie tylko aktorzy, reżyserzy czy producenci filmowi, ale także piękne modelki w oszałamiających kreacjach, wśród nich także urodziwe Polki.

Piorunujące wrażenie robiła  między innymi Anja Rubik,  w sukni od swojego przyjaciela - projektanta Anthony'ego Vaccarello, który jest dyrektorem kreatywnym Yves Saint Laurent.

Czytaj też Olśniewa urodą i talentem. Śpiewająca lekarka spod Limanowej robi furorę w internecie [ZDJĘCIA]

Nasza superpiękność spod Tęgoborzy na czerwonym dywanie

Zniewalająco wyglądała  też Alicja Ruchała, nasza supermodelka  pochodząca ze Świdnika koło Tęgoborzy. Gwiazda znana z wielu pokazów mody na czerwonym dywanie prezentowała aż dwie suknie. Pierwsza była srebrna a druga bladoróżowa. Obydwie wyglądały rewelacyjnie – zachwyca się naszą krajanką „Super Express”.

To, jak wyglądała w Cannes  Alicja można zobaczyć na fanpage,u  jej równie urodziwej siostry, sądeckiej prawniczki Elżbiety Ruchały.

Czytaj też To prawdziwa sensacja. Doda przyjechała do swojego chłopaka spod Łącka? [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Urodziwe siostry. Każda poszła inna drogą

Obydwie siostry są piękne, ale każda z nich wybrała zupełnie inną zawodową drogę.

- Alicja już od dziecka mówiła, że chce być modelką, mnie to nigdy nie interesowało  - zdradzała Elżbieta Ruchała w rozmowie z "Sądeczaninem". - Zawsze mówiłam, że będę prawnikiem i byłam zupełnie inna niż moja siostra.

- Kiedy patrzę z perspektywy czasu, wszystkie nasze pomysły z dzieciństwa zrealizowałyśmy w dorosłym życiu. W czasach, kiedy moja siostra mówiła, że będzie modelką, większość ludzi w Polsce, tak naprawdę nie wiedziała co to jest modeling. Nie było ani Instargrama, ani Facebooka, ani kolorowych gazet – mówiła Elżbieta Ruchała.

Czytaj też Co ona takiego w sobie ma! Cudowna dziewczyna z Nowego Sącza oczarowała cały świat [ZDJĘCIA][WIDEO]

Sukces zawdzięcza sobie 

Swoją karierę modelki Alicja Ruchała budowała konsekwentnie, a sukces zawdzięcza wyłącznie sobie. Kiedy miała osiemnaście lat, wysłała swoje zdjęcia do warszawskiej agencji, która natychmiast się nią zainteresowała i już po dwóch tygodniach podpisała z nią kontrakt z agencją w Tokio. Od tamtego czasu piękna modelka nieustannie jest na topie.

- Od dziecka pracuję i zarabiam po to, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki i marzenia. Zarabiam sama i inwestuję w to, co kocham. I nikt mi tego nie zabroni mówiła swojego czasu w rozmowie z „Super Expressem”.

Czytaj też Znany piosenkarz zakochany na zabój w pięknej miss z Nowego Sącza. Miłość dodaje mu skrzydeł?[WIDEO] [ZDJĘCIA] 

Nasza gwiazda światowego modelingu, jest bardziej znana za granicą niż w kraju. Podbiła przede wszystkim  Rosję,  Turcję, Japonię,  Wielką Brytanię,  Stany Zjednoczone oraz Meksyk. Trafiła na okładki takich magazynów, jak "Vogue", "Elle" czy "Harper's Bazaar".

Kiedy kilka lat temu pojawiła się na okładce „Playboya”, zyskała miano „nagiej bogini”, a zdjęciowa sesja z jej udziałem została uznana za jedną z najseksowniejszych w magazynie.

Mówi się o jej uderzającym podobieństwie do legendarnej francuskiej aktorki Brigitte Bardot, która w latach sześćdziesiątych  uchodziła za symbol seksu. ([email protected])  

Zobacz na następnej stronie najlepsze zdjęcia pięknej Alicji. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu