Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 marca. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
19/09/2022 - 15:55

„Sądeczanin” na 13. Festiwalu Biegowym. Zobacz kulisy naszej pracy [WIDEO]

Festiwal Biegowy jest imprezą jedyną w swoim rodzaju. Tysiące biegaczy z całej Polski rywalizuje przez trzy dni na trasach regionu. Dziennikarze „Sądeczanina” relacjonowali ich wszystkie poczynania. Zobaczcie, jak nasza praca wyglądała od kulis:

13. Festiwal Biegowy przeszedł już do historii! Jak zawsze było to niesamowite wydarzenie, pełne pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Przez trzy dni w Piwnicznej rywalizowało tysiące osób z całej Polski. To było wielkie święto!

O tym, w jaki sposób przebiegał, jakie były wyniki oraz co się działo w Miasteczku Biegowym mogliście się dowiedzieć, dzięki relacjom przygotowywanym przez dziennikarzy „Sądeczanina”. Praca podczas Festiwalu Biegowego jak zawsze sprawiała nam dużą przyjemność.

Rozmowy z biegaczami, organizatorami, zdjęcia, nagrywanie filmów i przekazywanie materiałów czytelnikom. A wszystko prosto z Piwnicznej. Festiwal jest wyjątkową imprezą, więc w równie wyjątkowy sposób dbamy o jego oprawę medialną. Przez całą dobę jesteśmy wszędzie tam, gdzie coś się dzieje.

Mimo że największą radość na festiwalu sprawia bieganie, to również jego relacjonowanie jest wielką frajdą. Ta impreza ma swój niepowtarzalny urok. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji! Kulisy naszej pracy możecie obejrzeć w materiale filmowym. ([email protected], wideo: MP)Dziękujemy za przesłanie błędu