Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
18/04/2016 - 19:30

Konspol chwali się, że będzie w TV. Po raz kolejny

Na oficjalnej stronie firmy pojawił się pojawił się oficjalny komunikat – 15 kwietnia Konspol rusza z kolejną kampanią reklamową i to w kilku największych stacjach.

- W wiosennej kampanii, Konspol promować będzie swoje produkty za pomocą najpopularniejszych ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Kampania ma obejmować sponsoring wybranych programów, a billboardy sponsorskie emitowane będą na antenie przez okres 6 tygodni. Promowanymi produktami, głównie ze względu na rozpoczynający się sezon grillowy, będą lubiane i popularne wśród konsumentów kiełbaski śląskie - kruche, soczyste, o wysokiej zawartości mięsa 90%, bez glutenu, bez laktozy oraz znakomite skrzydełka pieczone z kurczaka – brzmi wpis.

Spoty Konspolu, który oprócz wyrobów drobiowych produkuje też wyroby wieprzowe, z jagnięciną, gęsiną i z królika a oprócz tego oferuje gotowe typu convenience czy przekąski pojawiły się w telewizji już w 2012 roku. Reklamy pokazywały się m.in. przez cały sierpień po głównym wydaniu Wiadomości i w TVN  przed prognozą pogody i popularnym programem wakacyjnym „Dzień Dobry Wakacje”. Kospol błysnął tez wtedy dynamicznymi spotami w Multikinie a za 10 naklejek z produktów firmy oferowany był klientom bilet do kina. Banery pojawiły się też na portalu wp.pl 

Pierwsza akacja reklamowa w tym roku przeprowadzona była w pierwszym kwartale. była W tym czasie Forbes opublikował ranking najbogatszych Polaków. Kazimierza Pazgana wyceniono na 400 milionów i ulokowano na 81 miejscu. Król kurczaka pnie się w górę.

Czy Kazimierz Pazgan pójdzie śladem producenta bram i ogrodzeń z Andrzeja Wiśniowskiego i pojawi się w którymś ze spotów swojej firmy osobiście? Reklama Wiśniowskiego z jego odrzutowcem w roli głównej emitowana jest m.in. w stacji Comedy Central. Spot leci zaraz po reklamie luksusowego BMW, który wykańczany jest pod indywidualne zamówienie klienta.

ES [email protected]

Fot.: archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe

PARTNERZY AKCJI