Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
15/02/2024 - 22:45

Takiego sądeckiego osiedla jeszcze nikt nie wybudował [ZDJĘCIA]

Nowoczesne, funkcjonalne, eleganckie, a do tego tonie w zieleni. Takie jest Osiedle Enklawa Starosądecka. To jedno z najciekawszych architektonicznych przedsięwzięć ostatnich lat. Wybudowane apartamenty można potraktować jako znakomitą lokatę kapitału i wynajmować je krótkoterminowo. Jak wygląda osiedle? Zdjęcia można podziwiać na lutowej karcie kalendarza Sądeczanina na 2024 rok

Inwestycja została zrealizowana w Starym Sączu w oparciu o najlepsze architektoniczna  standardy, z naturalnych, energooszczędnych materiałów wykończeniowych, zapewniających jednocześnie luksus i wygodę.

Czytaj też Inwestycja gigant pod Nowym Sączem. Budują to za 780 milionów złotych [ZDJĘCIA] 

Zadbano też o architekturę krajobrazu. Są ławeczki, jest zieleń, dzięki czemu  mieszkańcy odnajdą ciszę i  komfort. Mogą się też  cieszyć spokojem i życiem bliżej natury, z dala od zgiełku miasta choć do jego centrum mają zaledwie kilka minut.

Czytaj też Wielkie inwestycje nad Jeziorem Rożnowskim. Co buduje znany sądecki biznesmen w Gródku Nad Dunajcem  

Idealna lokalizacja

Beskidy dają możliwość fantastycznego spędzania czasu o każdej porze roku.  Zimą można jeździć na nartach, na pobliskich stokach narciarskich, wiosną, latem i zimą można wędrować po górskich szlakach,  nie tak tłocznych jak w Tatrach.  Jeśli jednak ktoś ma ochotę na wyższe szczyty, to droga do Zakopanego zajmie nieco ponad godzinę.

Czytaj też Dlaczego? Galeria Sandecja przy ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu poszła pod młotek

Są też tutaj górskie, chłodne rzeki, które latem dają orzeźwienie i wiele możliwości aktywnego spędzania czasu jak, kajaki, spływy Dunajcem czy zwyczajny relaks nad brzegiem z ulubioną książką. Rejony te obfitują też w wiele ścieżek rowerowych, ścieżek w koronach drzew, atrakcji dla dzieci, zalewów wodnych oraz dużej ilości zieleni. To idealna baza wypadowa w najpiękniejsze rejony Polski.

Czytaj też Szkło, beton, nowoczesny design. Otworzyli to pod Nowym Sączem. Wewnątrz jest totalny zawrót głowy [WIDEO][ZDJĘCIA] 

Inwestycja w nieruchomość to dobra lokata kapitału

W urokliwym  Beskidzie Sądeckim niekoniecznie  trzeba wynajmować pokój  czy apartament. Znakomitą lokatą kapitału będzie kupno własnego na Osiedlu Enklawa Starosądecka.

Czytaj też Ciężkie maszyny i zwały ziemi. Co się dzieje przy budynku starego dworca w centrum Nowego Sącza [ZDJĘCIA]  

Dobra lokalizacja apartamentu to połowa sukcesu. Najlepiej,  jeśli w bliskim sąsiedztwie znajduje się stok narciarski lub jest to dobra baza wypadowa na górskie szlaki.  Na plus liczy się też sąsiedztwo klimatycznego miasteczka z duszą, które oferuje wiele rozrywek kulturalnych, jest odpowiednio skomunikowane i daje możliwość szybkiego dojazdu do reszty atrakcji w okolicy.

 Partnerzy miesiąca Kalendarza Sądeczanina na rok 2024 to firma  Al Plast  oraz Gminny Ośrodek Kultury w Nawojowej

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu