Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
13/11/2023 - 11:30

Nowoczesny akademik WSB-NLU za 33 mln zł pnie się do góry! [WIDEO]

Nowy akademik WSB-NLU to nie tylko miejsce do życia, ale i przestrzeń do nauki i wypoczynku. Inwestycja o wartości około 33,2 milionów złotych netto (budowa w całości pokryta z środków własnych) przyniesie studentom 180 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych.

Każdy pokój wyposażony będzie w łazienkę i aneks kuchenny, gwarantując standard porównywalny z hotelami klasy wyższej. Projekt zakłada nie tylko stworzenie komfortowych warunków mieszkaniowych, ale również rozwój infrastruktury edukacyjnej. W planach są nowoczesne sale naukowe, które zapewnią studentom WSB-NLU odpowiednie warunki do zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności.

Kampus zostanie rozszerzony o taras na dachu, który stanie się idealnym miejscem do odpoczynku i integracji studenckiej. Ponadto, przewidziano również przestrzeń kuchenną otwartą dla wszystkich oraz zaplecze gospodarcze, co z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańców akademika.

Ta inwestycja to odpowiedź na potrzeby studentów, którzy szukają nie tylko dachu nad głową, ale również miejsc sprzyjających nauce i relaksowi. Akademik ma być gotowy na przyjęcie pierwszych lokatorów w najbliższym roku akademickim, a jego otwarcie to kolejny krok WSB-NLU w kierunku tworzenia nowoczesnego i kompleksowego środowiska akademickiego. Źródło: WSB-NLU, wideo: cherry jelly
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu