Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 27 listopada. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
17/12/2014 - 11:37

Album Pszczoły Jacka Nowaka z Kamiannej. Rozdajemy książki!

„Pszczoły” Jacka Nowaka z Pasieki Barć Kamianna (gmina Łabowa) to bogato ilustrowane wydawnictwo albumowe opisujące życie pszczół, pracę pszczelarza oraz produkty pszczele. Książka dla pszczelarzy, sympatyków pszczółek oraz miłośników miodów.
Pszczoły to bardzo tajemnicze owady. Pojawiły się na przed dinozaurami i od tego czasu praktycznie się nie zmieniły. Naukowcy twierdzą, że mają zablokowany kod genetyczny i dlatego nie podlegają prawom ewolucji. Zgłębienie tajników życia tych owadów jest bardzo ciekawym doświadczeniem, które zainteresować powinno każdego.

Książka wprowadza czytelnika w frapującą dziedzinę, jaką jest niewątpliwie pszczelarstwo. Zamieszczone w niej wiadomości pomogą poznać interesujące życie tych sprzyjających ludziom owadów.

Zamieszczony w poradniku kalendarz prac pasiecznych pozwoli uporządkować wiedzę oraz w profesjonalny sposób zająć się ulami i ich mieszkańcami.

Album, napisany językiem zrozumiałym dla wszystkich, ukazał się w ślicznej szacie graficznej, ilustrowany jest przepięknymi zdjęciami pszczół.

Dla naszych Czytelników mamy dwa egzemplarze tej wyjątkowej książki z autografem autora. Aby je otrzymać należy odpowiedzieć na pytanie: ile nóg ma pszczoła?

Odpowiedzi należy nadsyłać do jutra (18 grudnia) do godziny 10.00 na maila r.drobysz@sadeczanin.info. W tytule wiadomości należy podać Pszczoły, a w treści swoje imię i nazwisko. Książki będą do odebrania w redakcji portalu Sądeczanin.info (ul. Barbackiego 57, Nowy Sącz) dla dwóch pierwszych osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi. Biorący udział w konkursie godzą się na opublikowanie swoich danych osobowych na portalu Sadeczanin.info.

Książka jest także do zakupienia w Pasiece „Barć” w Kamiannej lub wysyłkowo tamże.

(Rob)
Fot. Rob 


Dziękujemy za przesłanie błędu

13. Festiwal Biegowy 2022- trwają zapisy!