Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
26/02/2018 - 15:20

Andrzej Piaseczny i Michał Szczygieł – razem na krynickiej estradzie

W niedzielę 25 lutego, podczas uroczystej gali, utalentowany Michał Szczygieł z Nowej Wsi odbierał oficjalnie nominację do miana Sądeczanina 2017 roku, a kilka godzin wcześniej dał koncert w Krynicy –Zdroju, gdzie wystąpił jako gość Andrzeja Piasecznego.

Chociaż nie został Sądeczaninem 2017 roku, to już sama nominacja była zapewne  dla 18. letniego Michała Szczygła ogromnym wyróżnieniem. Nastolatek z marcu wyda debiutancki  singiel, a tymczasem wystąpił (24 lutego) jako gość specjalny Andrzeja Piasecznego w krynickiej Pijalni Głównej. Panowie znają się z muzycznego show  "Voice of Poland", to właśnie Piaska wybrał młody Sądeczanin  za swojego trenera. 

Zaległy koncert w Pijalni Głównej, który pierwotnie miał odbyć się 3 lutego,  przyciągnął fanów muzyki, którą wykonują obaj artyści.  W wykonaniu  Andrzeja Piasecznego nie zabrakło największych jego przebojów, „Budzikom śmierć”, Śniadanie do lóżka” „Prawie do nieba” i „Niecierpliwi”.

(MaK) fot. aut.

Piaseczny & Szczygieł – razem na krynickiej estradzie.
Wczoraj (25 lutego) podczas uroczystej gali utalentowany muzycznie Michał Szczygieł z Nowej Wsi odbierał oficjalnie nominację do miana Sądeczanina 2017 roku, a kilka godzin wcześniej dał koncert w Krynicy –Zdroju, gdzie wystąpił jako gość Andrzeja Piasecznego.


Dziękujemy za przesłanie błędu