Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
18/11/2023 - 18:00

"GRAMmy na TAK!" i koncert Sławomira! Ty również masz szansę wystąpić na scenie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Świniarsku oraz Fundacja „Jedność serc” już po raz ósmy są organizatorami koncertu, który na stałe wpisał się w Międzyszkolny Konkurs Muzyczno-Wokalny "GRAMmy na TAK!" To wydarzenie jest prawdziwym fenomenem! Tegoroczną gwiazdą będzie Sławomir.

Tegoroczna edycja konkursu będzie oscylowała wokół muzyki rozrywkowej. Na scenie usłyszymy zatem wszystkie gatunki muzyczne, które trafiają w gusty masowe i mają rozległy odbiór publiczny zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki spontaniczności i swobodzie interpretacji tego typu muzyki, młodzi wykonawcy mają przed sobą naprawdę szerokie spektrum możliwości, by zaprezentować swój talent i wyśpiewać tytuł ARTYSTY 2023!

Taka nobilitacja daje zwycięzcy gwarancję występu przed gwiazdą wieczoru - Sławomirem! Warto przypomnieć, że na przestrzeni ośmiu lat, zwycięzcy konkursu GRAMmy na tak! supportowali już takie gwiazdy estrady polskiej muzyki jak: Mateusz Ziółko, Łukasz Zagrobelny, Ania Wyszkoni, Bracia Cugowscy, zespół Feel, De Mono czy Golec uOrkiestra.

Jeśli więc posiadasz status ucznia, śpiewanie jest Twoją pasją, bądź tym, co lubisz, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Nie możesz przegapić takiej okazji, bo być może to właśnie ty 3 grudnia rozgrzejesz widownię przed koncertem Sławomira!

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do piątku 24 listopada na adres: [email protected] bądź osobiście dostarczyć do szkoły w Świniarsku. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej szkoły w zakładce GRAMmy na TAK!. Bilety na koncert Sławomira są do nabycia w sekretariacie szkoły (tel. 185480480, 605334356). (fot.: organizator)

Patronem medialnym wydarzenia jest "Sądeczanin"Dziękujemy za przesłanie błędu