Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
30/08/2020 - 06:30

Jak uzyskać dostęp do najlepszych artykułów "Sadeczanina". To proste

Dawniej gazety były towarem luksusowym. Jedne można było kupić tylko w wybranych miejscach, inne były rozwożone przez posłańców na rowerach i trafiały prosto do rąk czytelników. Przez kilkadziesiąt lat zmieniła się forma gazet, ale z pewnością nie zmieniły się przyzwyczajenia ich miłośników.

Kiedyś prasa była dostępna tylko w formie papierowej. Można było dotknąć i obejrzeć każdą stronę, a także poczuć zapach świeżego papieru prosto z drukarni. Nikomu nie przeszkadzało, że pierwsze strony były pomięte albo zalane poranną kawą, a gazeta przekazywana z rąk do rąk tylko zyskiwała na wartości.

Dziś świat zdominowała e-gazeta. Trudno było oprzeć się zmianom na lepsze, dlatego wydawany nieprzerwanie od 2008 roku miesięcznik "Sądeczanin" od niedawna ma swój elektroniczny odpowiednik. Aby uzyskać dostęp do 100 stron kultury, historii, felietonów i wiadomości z regionu, wystarczy kliknąć tutaj i postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi na stronie internetowej.

Zobacz także: Jak w 5 krokach kupić e-wydanie miesięcznika "Sądeczanin"? To proste, sprawdź!

Jak czytać gazety? Każdy ma swoje przyzwyczajenia. Zwolennicy czytania od deski do deski potrzebują dłuższej chwili spokoju i wolnego czasu, inni natomiast lubią mieć nasz miesięcznik pod ręką i czytać go w poczekalni u dentysty, w autobusie, tramwaju albo w domu przed snem, zamiast książki. Dla wielu przeglądanie gazet jest codziennym rytuałem praktykowanym od lat, z którego nie sposób zrezygnować. E-wydanie miesięcznika "Sądeczanin" jest bogate nie tylko w krótkie felietony, ale również w dłuższe teksty. Warto sięgnąć po nie w wolnej chwili.

[email protected], fot. archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)