Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lipca. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
15/10/2018 - 09:45

Kino Kobiet w Heliosie: 7 uczuć. Wygraj bilet!

W środę 17 października o godz. 18 w ramach specjalnego cyklu filmowego dla Pań wyświetlony zostanie film „7 uczuć”. Dla naszych Czytelniczek mamy cztery podwójne zaproszenia do kina Helios w Nowym Sączu. Jak zawsze przed seansem organizatorzy przygotowali szereg atrakcji tylko dla Pań.

7 UCZUĆ

Od lat 15, Czas trwania: 118 min.
Produkcja: Polska 2018
Reżyseria: Marek Koterski
Scenariusz: Marek Koterski
Obsada: Michał Koterski , Marcin Dorociński, Katarzyna Figura

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Helios, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego lubisz portal Sądeczanin ? Na odpowiedzi czekamy do 16 października (wtorek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres email: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na powyższe pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Kobiet”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy cztery osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia.

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)