Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
02/10/2020 - 14:25

Kulinarne show Master Chef w najbliższą niedzielę prosto z Gródka nad Dunajcem!

Master Chef to program, w którym kucharze amatorzy z czasem stają się prawdziwymi mistrzami gastronomii, rozpoznawalnymi na terenie całego kraju. Od kilku tygodni widzowie telewizji TVN podziwiają zmagania entuzjastów gotowania w dziewiątej edycji. Najbliższy odcinek popularnego reality show będzie emitowany prosto z Gródka nad Dunajcem!

- Grillowanie to narodowy sport Polaków. Nie mogło go zabraknąć w tej edycji Master Chefa. W pięknych okolicznościach przyrody nad Jeziorem Rożnowskim swoje dania z grilla zaserwują uczestnicy dobrani w pary – czytamy na oficjalnej stronie programu Master Chef Polska. Jurorzy w składzie: znana restauratorka Magda Gessler, autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego Anna Starmach oraz mistrz kuchni pochodzenia hiszpańskiego Michel Moran zweryfikują umiejętności kucharzy. Sprawdzą w ten sposób, jak idzie im współpraca oraz branie odpowiedzialności za ewentualne niepowodzenia.

Zobacz także: Nasz nowy dom: ekipa Polsatu zmieniła dom rodziny z Rożnowa nie do poznania!

O Gródku nad Dunajcem było ostatnio głośno w mediach. Niedawno na antenie Polsatu mieszkańcy Sądecczyzny mogli obejrzeć program "Nasz nowy dom". Tym razem ekipa budowlana wyremontowała stary, całkowicie nadający się do rozbiórki dom rodziny z Rożnowa. Zdjęcia do najbliższego odcinka Master Chefa były z kolei kręcone w hotelu Lemon Resort Spa. Uczestnicy będą rywalizować pod okiem szefa kuchni Janusza Gancarczyka. Kucharzy czeka wielka próba sił. 

Z jakimi wyzwaniami będą musieli zmierzyć się uczestnicy? Jak ich kulinarne zmagania ocenią jurorzy? Program będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę, 4 października, o godzinie 20 na TVN. (k.kos@sadeczanin.info, fot. Facebook.com)Dziękujemy za przesłanie błędu