Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
15/02/2020 - 18:30

Pectus wystąpi w Nowym Sączu. Mamy dla was bilety na koncert

Już w najbliższy piątek (21 lutego) o godzinie 20 w Jazz Club Atelier w Nowym Sączu wystąpi zespół Pectus. Dla naszych czytelników mamy trzy bilety na koncert. Aby zostać szczęśliwym zwycięzcą, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytania.

Pectus to znany i lubiany zespół, który śpiewa takie piosenki jak „Dla Ciebie”, „Barcelona” czy „To co chciałbym Ci dać”. Już w najbliższy piątek (21 lutego) te utwory będziemy mogli usłyszeć w Nowym Sączu. Zespół wystąpi w klubie muzycznym Jazz Club Atelier, który mieści się przy ulicy Zielonej 45. Bilety można zakupić pod numerem telefonu: 18 444 29 24 albo 18 443 84 21. Portal Sadeczanin.info objął swoim patronatem medialnym to wydarzenie.

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę. Mamy dla was trzy bilety na koncert zespołu Pectus. Aby je otrzymać, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytania: W którym roku ukazał się pierwszy utwór zespołu Pectus zagrany i zaśpiewany w braterskim składzie? Jaki tytuł nosi ten utwór?

Na odpowiedzi czekamy do 19 lutego (środa) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: r.gajewski@sadeczanin.info  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytania, zaś w temacie wiadomości "Koncert zespołu Pectus”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy trzy osoby, które otrzymają zaproszenie na koncert.

***

Konkurs został już rozstrzygnięty. Bilety trafiły do: Urszuli Potoniec, Agnieszki Miki i Sylwii Kubisz. Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem naszych Czytelników. Otrzymaliśmy blisko 100 maili z odpowiedziami. Szczęśliwym zwyciężczyniom gratulujemy, a wszystkim tym, którym nie udało się zdobyć biletów, życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Jazz Club AtelierDziękujemy za przesłanie błędu

13. Festiwal Biegowy 2022- trwają zapisy!