Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
07/04/2020 - 11:20

Przykra wiadomość dla studentów. Juwenalia odwołane! Co z resztą imprez?

Wczoraj, 6 kwietnia br. Uczelniana Rada Samorządu Studentów PWSZ w Nowym Sączu poinformowała studentów o odwołaniu Juwenaliów, które miały odbyć się w maju. Powód? Epidemia. Co z pozostałymi imprezami?

- Od pewnego czasu z powodu panującej pandemii wiele imprez kulturalnych i sportowych musiało zostać przesuniętych w czasie. Chcieliśmy poczekać nieco z podjęciem tej decyzji, jednak w trosce o nas wszystkich i biorąc pod uwagę obecną sytuację, jesteśmy zmuszeni odwołać Juwenalia, które miały odbyć się w połowie maja - pisze w komunikacie Aleksandra Lang, przewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ w Nowym Sączu.

Decyzja nie należała do łatwych, ponieważ dla studentów to wydarzenie, do którego przygotowują się miesiącami. - Chcąc zapewnić wam rozrywkę na wysokim poziomie, zamierzamy skupić się na organizacji przyszłorocznych Juwenaliów. Liczymy na wasze zrozumienie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie - dodaje przewodnicząca. 

Czytaj także: Tłumy na koncercie Happysad. Sądeckie Wilkonalia dobiegły końca

Pozostałe inicjatywy Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ również zostały wstrzymane. Zachęcamy studentów do śledzenia sytuacji na bieżąco - w najbliższych tygodniach rada poinformuje społeczność akademicką o dalszych planach na przyszłość. 

[email protected], fot. Adrian MaraśDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)