Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
29/12/2023 - 11:05

Szykuje się muzyczne wejście w 2024 rok! Już wkrótce wyjątkowy koncert

W koncertach świąteczno-noworocznych mieszkańcy zawsze uczestniczą bardzo chętnie. Kolejny odbędzie się 7 stycznia w Marcinkowicach. Dobrej muzyki z pewnością nie zabraknie!

Koncert świąteczno-noworoczny

Okres świąteczno-noworoczny to wyjątkowy czas w roku. Jego atmosfera jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Trwając w nim organizowanych jest również wiele różnego rodzaju wydarzeń. Cieszą się zawsze sporym zainteresowaniem. 

Podobnie będzie zapewne również 7 stycznia (niedziela) w Marcinkowicach. To właśnie tam odbędzie się koncert świąteczno-noworoczny. Jego organizatorem jest Parafialna Orkiestra Dęta z Marcinkowic.

Wyjątkowe wydarzenie w Marcinkowicach

Wszystko będzie się działo na hali przy Powiatowym Centrum Sportu. Początek zaplanowany został na godzinę 14. Publiczność przez dwie godziny będzie mogła posłuchać występów miejscowej orkiestry dętej, zespołu regionalnego “Jakubkowianie” oraz zespołu “Oremus”.

Dobrej muzyki zatem nie zabraknie. Koncert sprawi, że wejście w nowy rok będzie jeszcze bardziej udane. Partnerem wydarzenia został Marek Kwiatkowski - starosta nowosądecki. Zapowiada się ciekawe wydarzenie. ([email protected], fot.: Congerdesign/ Pixabay - zdjęcie ilustracyjne)

Patronem medialnym koncertu jest “Sądeczanin”Dziękujemy za przesłanie błędu