Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 lipca. Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa
18/11/2019 - 11:30

Uczniowie z Sękowej proszą o głosy w konkursie "Tysiąc powodów by czytać"

Co roku 10 podstawówek wyłonionych w konkursie TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ otrzymuje po tysiąc wybranych przez siebie nowych książek.

Grupa chętnych, utalentowanych plastycznie i informatycznie uczniów klasy VII ze Szkoły Podstawowej w Sękowej wzięła udział w ogólnopolskim internetowym konkursie: „Tysiąc powodów, by czytać”.

Uczniowie: Karol Kozioł, Krzysztof Rączkowski i Patryk Kaniszczak wykonali wspólnie pracę konkursową, która zgodnie z Regulaminem Konkursu ustalonym przez Organizatora, czyli firmę EMPIK, stanowi pracę plastyczną przedstawiającą scenkę z wybranej książki. Praca została sfotografowana, odpowiednio opisana i umieszczona na stronie Organizatora w tzw. „Galerii Prac”.

Młodzi artyści z Sękowej oraz ich opiekun – nauczyciel języka polskiego, proszą o wzięcie udziału w głosowaniu i oddawaniu głosów na pracę, która reprezentuje naszą szkołę. Docenimy wspólnie wysiłek, chęci i zdolności uczniów, którzy połączyli siły i w stosunkowo krótkim czasie wykonali pracę potwierdzającą – z jednej strony – ich zamiłowanie do czytania powieści z gatunku fantasy, z drugiej – niesłabnące zainteresowanie technologią multimedialną i możliwościami jej wykorzystywania.

pełna informacja: Szkoła Podstawowa w Sękowej

Inne szkoły, biorące udział w konkursie, zainteresowane publikacją informacji na portalu sadeczanin.info prosimy o kontakt na adres: [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)