Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
15/03/2017 - 07:45

Podczas tegorocznego seminarium słuchacze, jak zawsze, nie zawiedli (ZDJĘCIA!)

Dużym zainteresowaniem zarówno słuchaczy, jak i wystawców cieszyło się tegoroczne VI „Seminarium o zdrowiu”. Przypomnijmy, że jego organizatorami były Fundacja Sądecka i portal „Sądeczanin. info”.

Seminarium tradycyjnie odbyło się w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.

W konferencji dotyczącej różnych aspektów zdrowia i polityki prozdrowotnej brali udział specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dyrektorzy szpitali i placówek medycznych, lekarze praktycy, a także urzędnicy odpowiedzialni za organizację służby zdrowia w Małopolsce.

Widownia wypełniła się niemal do ostatniego miejsca. Zapełniły ją osoby, które przyszły posłuchać interesujących wykładów i paneli.

W tym gronie byli lekarze, studenci PWSZ,  uczniowie Szkoły Policealnej Pracowników Służb Medycznych i Społecznych im. J. Wolskiej w Nowym Sączu, uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu, a także studenci III Wieku z Nowego Sącza, słuchacze z Klubu Szalonych Emerytów z Nowego Sącza. Przyjechała też grupa Aktywnych Emerytów z Ropy.

Warto też wspomnieć, że liczna grupa uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu zaangażowała się także w organizację tegorocznego seminarium. Za pomoc serdecznie dziękujemy.

(MACH), Fot. (MACH)

Seminarium o zdrowiu, słuchacze


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)