Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
09/12/2020 - 21:50

Jak doszło do wypadku w Łososinie Dolnej? Stan 20-latka wciąż jest bardzo ciężki

Sądeccy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności dramatycznego wypadku, do którego doszło we wtorkowy poranek na drodze krajowej numer 75 w Łososinie Dolnej. Młody mężczyzna wciąż jest nieprzytomny i znajduje się na intensywnej terapii. Co do tej pory ustalili funkcjonariusze?

- Kierujący samochodem marki Audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas jezdni, następnie do przydrożnego rowu, a na koniec uderzył w betonowy przepust – informuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji.

Zobacz też Wypadek w Łososinie Dolnej. Musieli rozcinać auto, aby wyciągnąć kierowcę [FILM]

Z relacji osób postronnych wynika, że zanim służby ratunkowe dotarły na miejsce, pomocy poszkodowanemu udzielał jakiś mężczyzna, który widząc samochód w rowie, zatrzymał się i ruszył poszkodowanemu z pomocą.

20-letni mężczyzna, który podróżował samochodem, był zakleszczony. Strażacy musieli rozcinać auto, aby go wyciągnąć. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do sądeckiego szpitala. Jak udało nam się dowiedzieć, 20-latek jest nieprzytomny i przebywa na intensywnej terapii.

- Na miejscu pracowali policjanci z grupy wypadkowej sądeckiej policji wraz z biegłym sądowym z zakresu ruchu drogowego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w  Łososinie Dolnej – wyjaśnia podkom. Iwona Grzebyk-Dulak.

Jak na razie nie wiadomo, czy kierowca był trzeźwy. 20-latkowi została pobrana krew do badań. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz, RG, OSP Łososina Dolna)

Wypadek na DK-75 w Łososinie Dolnej. Kierowca był zakleszczony w aucie
Pechowo rozpoczął się wtorek na drogach powiatu nowosądeckiego. W Łososinie Dolnej doszło do groźnego wypadku, w którym ucierpiał młody mężczyzna. Przez kilka godzin na drodze krajowej numer 75 były utrudnienia w ruchu.


Dziękujemy za przesłanie błędu