Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
03/03/2020 - 23:10

Pożar w kamienicy w centrum Nowego Sącza. Ktoś podpalił kontener na śmieci

W jednej z kamienic znajdujących się na sądeckim Rynku wybuchł pożar. Palił się kontener na śmieci, który prawdopodobnie ktoś podpalił. Na szczęście ogień udało się szybko ugasić i obyło się bez osób poszkodowanych.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 19, na rynku w Nowym Sączu wybuchł pożar. Jak udało nam się dowiedzieć, w jednej z kamienic ktoś podpalił kontener na śmieci. Z budynku wydobywały się kłęby dymu oraz nieprzyjemny zapach.

- Na początku myśleliśmy, że doszło do wybuchu, ale na szczęście okazało się, że to tylko pożar kontenera na śmieci - napisała do naszej redakcji mieszkanka Nowego Sącza, która w tym czasie przechodziła  w pobliżu.

Zobacz też Powiesił się na klamce od drzwi. Makabryczne odkrycie w bloku przy Al. Batorego

Strażacy bardzo szybko ugasili ogień i nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Z powodu pożaru w kamienicy, Punkt Obsługi Klienta przy ul. Rynek 22 będzie jutro nieczynny.

- Wszystkie osoby, które mają w tym punkcie do odebrania Karty Nowosądeczanina, proszone są o odbiór kart w zajezdni MPK przy ulicy Wyspiańskiego 22 - czytamy w komunikacie opublikowanym na portalu społecznościowym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. Czytelnik / P. Krystian

Pożar w kamienicy na sądeckim Rynku. Ktoś podpalił kontener na śmieci
W jednej z kamienic znajdujących się na sądeckim Rynku wybuchł pożar. Palił się kontener na śmieci. Na szczęście ogień udało się szybko ugasić i obyło się bez osób poszkodowanych.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)