Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
08/05/2020 - 14:20

19-latka rzuciła się z mostu. Chciała ze sobą skończyć, ale...

19-letnia mieszkanka gminy Biecz skoczyła z wysokiego mostu do potoku. To naprawdę cud, że nic poważnego jej się nie stało. Gdy dotarli do niej ratownicy, była przytomna. Została zabrana do gorlickiego szpitala.

W Libuszy koło Gorlic rozegrały się dzisiaj dramatyczne sceny. Przed godziną 12 pod numer alarmowy zadzwonił mężczyzna. Twierdził, że widzi stojącą na krawędzi mostu młodą kobietę, która prawdopodobnie chce skoczyć z mostu, po czym rozłączył się. Po kilku minutach zadzwonił ponownie i poinformował, że stało się najgorsze - desperatka rzuciła się z wysokiego na 6-7 metrów mostu.

Zobacz też Tragedia w Limanowej. Policjanci znaleźli zwłoki 65-latki

Na pomoc kobiecie pośpieszyli mieszkańcy Libuszy, którzy wyciągnęli ją z wody. Po chwili przyjechali strażacy. Na desce ortopedycznej wyciągnęli poszkodowaną z koryta rzeki i przekazali załodze pogotowia ratunkowego, która dotarła na miejsce. Kobieta była przytomna i nie miała widocznych obrażeń. Została zabrana do gorlickiego szpitala.

- Jak się okazało, była to 19-letnia mieszkanka gminy Biecz. Rzeka w miejscu, w którym skoczyła z mostu nie była głęboka, ale upadek miał miejsce z dużej wysokości, więc mógł się zakończyć tragicznie - wyjaśnia asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. Ilustracyjna UG Łososina D.Dziękujemy za przesłanie błędu