Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
21/09/2023 - 10:50

Bracia bliźniacy poszukiwani przez policję. Wydano za nimi listy gończe

Obaj mają dopiero 28 lat, a już weszli w konflikt z prawem. Obaj są poszukiwani przez policję listami gończymi. Przypatrz im się dobrze. Jeśli widziałeś ich albo wiesz, gdzie się ukrywają, koniecznie poinformuj o tym stróżów prawa.

Co jakiś czas, na stronie małopolskiej policji, publikowane są wizerunki przestępców poszukiwanych listami gończymi. W tym niechlubnym gronie znaleźli się również bracia bliźniacy – Maciej i Jakub Ogorzałek. Obaj mają 28 lat i obaj są poszukiwani przez policję. Choć pochodzą z Krakowa, niewykluczone, że ukrywają się teraz na Sądecczyźnie. 

Jakub Ogorzałek poszukiwany listem gończym

28-letni Jakub Ogorzałek jest poszukiwany przez policję na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Krakowie. Mężczyzna jest podejrzany o wprowadzenie do obrotu znaczną ilość środków odurzających. Sąd wydał wobec niego nakaz aresztowania na 14 dni.

Zobacz też Te kobiety tylko wyglądają niewinnie. Są bardzo groźne, ściga je policja [ZDJĘCIA] 


Maciej Ogorzałek poszukiwany listem gończym 

Z kolei  jego brat bliźniak Maciej Ogorzałek jest poszukiwany na podstawie listu gończego, który wydał za nim Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia. Mężczyzna ma do odbycia zastępczą karę 150 dni pozbawienia wolności za niestosowanie się do orzeczonego środka karnego. Od więzienia może go uwolnić wpłacenie grzywny.

Obaj bracia w ostatnim czasie mieszkali przy ulicy Śląskiej 11 w Krakowie. Nie wiadomo, gdzie teraz ukrywają się. Jeśli widziałeś ich w ostatnim czasie albo wiesz, gdzie przebywają, koniecznie poinformuj policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 83 52 913.

Policjanci przypominają, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie zapewniają utrzymanie tajemnicy co do osoby informującej. ([email protected] Fot. KWP Kraków)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu