Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
28/02/2021 - 06:55

Dramatyczny wypadek w Nawojowej. Siła uderzenia wyrwała silnik z pojazdu

Sobotnia noc nieszczęśliwie zakończyła się dla trzech kobiet, które wypadły z drogi w miejscowości Nawojowa. Podróżujące samochodem osobowym zabrano do szpitala, jedna z nich jest w bardzo ciężkim stanie.

Zobacz także: Wyjrzało wiosenne słonko i już podpalają trawy. Zaczyna się niechlubny sezon 

Weekendowa noc w naszym regionie okazała się fatalna dla trzech kobiet. Tuż po godzinie 4 strażacy dostali wezwanie do wypadku w miejscowości Nawojowa. Samochód osobowy wypadł z drogi, przebił się przez ogrodzenie i wylądował na posesji Nadleśnictwa Nawojowa przy ulicy Lipowej. Samochodem podróżowały trzy kobiety, dwie z nich opuściły pojazd o własnych siłach. Niestety, wszystkie panie trafiły do szpitala. Jak udało nam się dowiedzieć, jedna z nich ma poważne obrażenia głowa i jest w bardzo ciężkim stanie. Z pojazdu, którym podróżowały została sterta złomu.

Czytaj również: Mszana Górna: samochód wjechał do rzeki, dwie osoby zabrało pogotowie

Więcej szczęścia mieli mężczyźni, którzy wjechali samochodem do rzeki, po godzinie 19 w sobotę wieczór. W Brzanie, w gminie Bobowa, kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wpadł w poślizg, uderzył w słup i stoczył się ze skarpy do rzeki. Mężczyźni sami wyszli z pojazdu. Na miejscu poza służbami ratunkowymi pojawiło się też pogotowie energetyczne, które zajęło się zerwanymi przewodami i uszkodzonym słupem. ([email protected], fot. PSP Nowy Sącz)

Wypadek w Nawojowej. Jedna z kobiet jest w ciężkim stanie
Nad ranem w Nawojowej samochód osobowy wypadł z drogi, przebił ogrodzenie i zatrzymał się na posesji Nadleśnictwa Nawojowa. Samochodem podróżowały trzy kobiety, wszystkie zostały zabrane do szpitala. Jedna z nich jest w ciężkim stanie. Z pojazdu, którym podróżowały została sterta złomu. Fot. OSP Nawojowa i PSP Nowy Sącz.


Dziękujemy za przesłanie błędu