Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
21/03/2020 - 13:20

Kasina Wielka: kolizja dwóch osobówek i ciężarówki

Dzisiaj, przed południem, doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych oraz pojazdu ciężarowego.

Z informacji otrzymanej od dyżurującego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej, dowiadujemy się, iż w kolizji na drodze krajowej nr 28 w Kasinie Wielkiej uczestniczyły cztery osoby, z których żadna nie trafiła do szpitala..

Celem uzyskania szczegółowej relacji, skontaktowaliśmy się z najpierw z Komendą Powiatową Policji w Limanowej, a następnie z posterunkiem w Mszanie Dolnej. Jakie przekazano nam wiadomości?

- Do kolizji doszło z winy kierowcy pojazdu ciężarowego marki DAF, który nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu osobowego marki VW Passat, tym samym najeżdżając na jego tył. W wyniku zetkniecia się pojazdów, VW Passat został zepchnięty na lewy pas jezdni i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki VW Golf. Na szczęście żadnej z uczestniczących w kolizji osób, nic się nie stało i nie było potrzeby przewiezienia ich do szpitala. Po zakończeniu czynności, sprawca kolizji został ukarany stosownym mandatem – informuje dyżurny z Maszany Dolnej.

(Karol Trojan) k.trojan@sadeczanin.info, fot. ilustracyjna: MACHDziękujemy za przesłanie błędu