Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
23/07/2019 - 12:50

Motocyklista zderzył się z lawetą. Trafił do szpitala i został ukarany mandatem

Nie dość, że uszkodził swój motocykl i trafił do szpitala z licznymi obrażeniami, to jeszcze został ukarany przez policjantów mandatem i punktami. Tak właśnie zakończyła się podróż dla kierowcy jednośladu, który w poniedziałkowy wieczór zderzył się z lawetą.

Motocyklista nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu. Chciał uniknąć zderzenia, dlatego zjechał na przeciwległy pas, ale wtedy uderzył w przyczepę lawetę ciągniętą przez samochód. Do wypadku doszło około godziny 18.30 na drodze krajowej numer 28 w Szymbarku.

Zobacz też Klęczany. Groźny wypadek. Motocyklista trafił do szpitala

Błyskawicznie na miejsce pomknęły zastępy strażackie z Gorlic i Szymbarku oraz pogotowie ratunkowe i policja. Ratownicy medyczni przebadali poszkodowanego motocyklistę, udzielili mu pomocy medycznej, a następnie przetransportowali do gorlickiego szpitala. Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu na drodze krajowej. Policjanci prowadzili czynności dochodzeniowe, które miały na celu ustalić przyczyny kolizji. Śledczy ukarali kierowcę jednośladu mandatem i punktami.

RG [email protected], Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu