Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
27/05/2024 - 12:50

Nie dojechali do celu. O poranku w Chełmcu doszło do nieszczęścia

Nie najlepiej rozpoczął się ten tydzień na drogach Sądecczyzny. Dzisiaj rano na ulicy Marcinkowickiej w Chełmcu zderzyły się dwa pojazdy. Mężczyzna kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala.

Było kilka minut po godzinie siódmej, jak na ulicy Marcinkowickiej w Chełmcu doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się dwa pojazdy - samochód osobowy i motocykl. Jednym i drugim podróżowali sami kierowcy. 

Osoba kierująca samochodem wyszła z tego wypadku bez szwanku i nie potrzebowała pomocy medycznej. Jak to zwykle w tego typu zdarzeniach bywa, mniej szczęścia miał mężczyzna, który jechał jednośladem. Strażacy i ratownicy medyczni, którzy już po chwili zjawili się na miejscu, udzielili mu pomocy, a następnie przewieźli do szpitala w Nowym Sączu na dodatkowe badania. 

Zobacz też Straszny wypadek. Mężczyzna spadł z rusztowania i nabił się na ogrodzenie

Przez nieco ponad godzinę na ulicy Marcinkowickiej były utrudnienia w ruchu. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tej kraksy. Funkcjonariusze przebadali kierowców na obecność alkoholu. Jak się okazało, obaj byli trzeźwi. 

- Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia są obecnie ustalane - informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. ([email protected] fot. OSP Niskowa) Dziękujemy za przesłanie błędu