Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
23/05/2019 - 20:45

Nie żyją: tragedia na Limanowszczyźnie. Znaleźli zwłoki 19-latka i 52-latki

Na terenie powiatu limanowskiego znaleziono zwłoki 19-letniego mężczyzny oraz 52-letniej kobiety. Policjanci wspólnie z prokuratorem wyjaśniają przyczyny tragedii. Śledczy wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł przyczynić się do ich śmierci.

W środę tuż przed godziną 7 limanowskie służby otrzymały dramatyczne zgłoszenie. W Tymbarku znaleziono zwłoki 19-letniego mężczyzny. Ciało znajdowało się w budynku mieszkalnym. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli zwłoki, które teraz zostaną poddane sekcji. Śledczy ustalają, jak doszło do tej tragedii. Wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do śmierci 19-latka.

Zobacz też O włos od tragedii. Pieszy wszedł wprost pod koła samochodu [WIDEO]

Niestety to nie jedyna tragedia, do której doszło wczoraj na Limanowszczyźnie. Około godziny 13 do służb ratunkowych dotarła kolejna dramatyczna informacja. W jednym z domów w Limanowej znaleziono zwłoki 52-letniej kobiety. Śledczy przeprowadzili oględziny miejsca, w którym ujawniono ciało i zabezpieczyli zwłoki do badań sekcyjnych. Również i w tym przypadku wstępnie wykluczyli udział osób trzecich.

Widziałeś coś? Masz film albo zdjęcia? Prześlij je na nasz SYGNAŁ. Opublikujemy je.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu