Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
10/06/2017 - 07:05

Niebezpieczny wypadek w Krużlowej Niżnej. Trzy osoby zabrane do szpitala

W piątek (9 czerwca) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Krużlowa Niżna (gmina Grybów). Trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

- O godz. 22.18 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut w miejscowości Krużlowa Niżna. Do akcji zostały zadysponowane cztery zastępy straży pożarnej: JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP z Krużlowej Niżnej i dwa zastępy OSP z Krużlowej Wyżnej. Akcja została zakończona około 0.30 – mówi oficer dyżurny PSP w Nowym Sączu.

Zobacz także: Chełmiec: Motocyklista w szpitalu! Kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo i uderzył w motor

- Kierujący pojazdem marki BMW, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Daewoo Matiz, doprowadzając do zderzenia samochodów. W wyniku tego zdarzenia, do szpitala zostały zabrane dwie kobiety jadące Daewoo Matizem oraz pasażer pojazdu BMW – relacjonuje oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Pasażerka jadąca pojazdem Daewoo Matiz doznała obrażeń na tyle poważnych, że zdarzenie potraktowano jako wypadek i sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Sprawcy zdarzenia policja zatrzymała prawo jazdy.

RG (r.gajewski@sadeczanin.info), Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu