Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
19/06/2023 - 15:55

Nieszczęśliwy wypadek na drodze wojewódzkiej. Ona go nie zauważyła, on nie zdążył wyhamować

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Przekonała się o tym mieszkanka gminy Moszczenica, która dzisiaj wymusiła pierwszeństwo w Bobowej i doprowadziła do zderzenia z motorowerzystą. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.


Była godzina jedenasta trzydzieści, jak w Bobowej na ulicy Grunwaldzkiej, która jest fragmentem drogi wojewódzkiej 981, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Mężczyzna poruszający się na motorowerze zderzył się z samochodem, którym jechała mieszkanka gminy Moszczenica. Jak zwykle w takich sytuacjach bywa, w wypadku ucierpiał kierowca jednośladu. Poszkodowany skarżył się na różne dolegliwości.

Zobacz też Z ostatniej chwili: Zderzyły się dwa samochody. Droga jest zablokowana

Już po chwili na miejsce wypadku dotarły straże pożarne z Bobowej i Gorlic, a także pogotowie ratunkowe i policja. W trakcie akcji ratunkowej droga w Bobowej była nieprzejezdna. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, a następnie przewieźli go do gorlickiego szpitala na dodatkowe badania. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca osobowym oplem, nie ustąpiła pierwszeństwa i wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzyła się z motorowerzystą - powiedział naszej redakcji asp. szt. Gustaw Janas z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. Funkcjonariusze cały czas czekają na wyniki badań poszkodowanego mężczyzny. 

Kilka godzin później, na tej samej ulicy doszło do kolejnego nieszczęścia. Zderzyły się dwa samochody - osobowy Hyundai i samochód ciężarowy. Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało. 

[email protected] Fot. Arkadiusz Obrzut - dziękujemy !Dziękujemy za przesłanie błędu