Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
20/10/2020 - 14:45

Nieszczęśliwy wypadek podczas przycinania gałęzi. Nie żyje 66-latek

Tragicznie zakończyło się przycinanie gałęzi na jednej z prywatnych posesji w Brzanie koło Bobowej. 66-latek spadł z drabiny. Upadek okazał się fatalny w skutkach. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Nie tak dawno, bo zaledwie kilka dni temu w gminie Bobowa doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniósł 23-letni motocyklista, a już kolejne nieszczęście wydarzyło się w tej gminie.

Zobacz też Dzisiaj pogrzeb tragicznie zmarłego 23-latka. Zginął w wypadku w Bobowej

W poniedziałkowe przedpołudnie doszło do nieszczęśliwego wypadku w Brzanie. 66-letni mieszkaniec tej miejscowości, przycinał gałęzie na prywatnej posesji. Stojąc na drabinie nagle spadł z niej. Upadek okazał się fatalny w skutkach. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Jak poinformował naszą redakcję asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z gorlickiej policji, funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej wspólnie z prokuratorem wykonali oględziny w miejscu, w którym doszło do wypadku. Śledczy wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do tego wypadku. Decyzją prokuratora ciało 66-latka zostało wydane rodzinie do pochówku. (r.gajewski@sadeczanin.info fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu